Presunúť na hlavný obsah

Perfektný objem vo vlasoch vďaka cenným proteínom: Spoznajte účesy, s ktorými môžete byť sebavedomá

Krása

Kto by nesníval o krásnych hustých vlasoch. Nie nadarmo sa im hovorí koruna krásy. Čo nám však nenadelila matka príroda, vieme opticky veľakrát prikrášliť, napríklad pomocou tohto zázraku.

Každá chce väčšinou to, čo nemá. V prípade vlasov dobre vieme, o čom hovoríme. Zdravé husté vlasy nenadelila príroda každej z nás a podobne ako iné veci, ani to nie je vo väčšine prípadov samozrejmosť. Vďaka pokrokovej dobe a výskumom však dokážeme vyživiť vlasy tak, aby sme dosiahli korunu krásy. 

Inšpirujte sa: Jesenné trendy v manikúre. S týmito farbami nešliapnete vedľa

Cenné proteíny a minerály pre pevnosť a objem

V snahe docieliť čo najlepší efekt vlasov sme doteraz boli zvyknutí na aplikovanie séra, oleja, alebo vosku či iných stylingových prípravkov. Tie však zaťažujú vlasy a výsledkom je strata objemu, usadlosť a absencia života.

Bob alebo lob účes: Ak máte možnosť, vyskúšajte lob alebo bob účes, ktorý prirodzene vlasy zahustí. V kombinácii so zahusťovacím šampónom a kondicionérom sa budete cítiť žensky a sebaisto.

Vlas ako taký potrebuje výživu a regeneráciu. Jedným z vlasových ošiaľov sa stala aj švédska značka Sachajuan, ktorú sme spoznali vďaka Instagramu. Minimalistický funkčný dizajn ponúka zahusťujúci šampón a kondicionér. Doprajte vašim vlasom hydratáciu a iskru po dlhom čase bez života. Tieto výrobky v sebe kombinujú minerály a cenné proteíny z morských rias s ďalšími aktívnymi ingredienciami (Ocean Silk Technológia). Vďaka tejto technológii vlasy získajú hladký objem, pevnosť, ale zároveň sú bez zaťaženia. Zdravý lesk vytvára na hustých vlasoch silný pocit energie a života. 

Vlasy nabok: Styling, ktorý chce odvahu, no ak máte vlasy zdravé, objem dosiahnete aj upútaním pozornosti na "krajší profil". Krajší preto, pretože každý má ten svoj – ako je to u vás, ľavý alebo pravý?

Objem vo vlasoch tam, kde ho najviac potrebujete

Pomocou objemového spreja dosiahnete lepšiu hustotu vlasov už od korienkov. Objem vytvorí na miestach, kde ho najviac žena potrebuje. Je vhodnejší na úpravu stylingu než klasické tužidlá a pena. Závideniahodný lesk a hydratácia sú bezprostrednými benefitmi tohto zázraku. 

Polovičný cop: Nazýva sa tiež "falošný cop" a aktuálne sezóny zažíva svoj comeback. Nedbaláú eleganciu dosiahnete objemovým sprejom a prirodzenosťou vlasov.

Podpora rastu a kvality vlasov

Ak túžite zlepšiť nielen objem vlasov, ale najmä ich kvalitu, sústreďte pozornosť na ich posilnenie. K lepšiemu rastu a kvalite vlasov prispieva kúra na zlepšenie vlasov. Kúra nasadí všetky prospešné zložky na hlavné príčiny vypadávania a oslabenia vlasov.

Drdol: Drdol je pre mnohé z nás záchrana v prípade núdze. Ak však podporíte rast a kvalitu vlasov, aj drdol dokáže opticky znamenať objem. Chic účes, ktorý sa hodí aj k vášmu office looku.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe