Presunúť na hlavný obsah

5 vlasových inšpirácií na túto jeseň: Tieto trendy podľa hairstylistov ovládnu ulice

Krása

Žiada sa vám zmena, no neviete, aká? Skúste si napríklad zafarbiť vlasy. I tento jednoduchý krok môže priniesť žiadaný výsledok a ak to aj nevyjde, náprava je ľahšia, ako keby ste sa dali ostrihať.

Nádych červenej

Asi žiadna iná farba nie je spájaná so sexepílom viac, ako práve ryšavá. Samozrejme, existuje niekoľko variant tejto ohnivej farby, ktorú si môžete vybrať. Jednou z najžiadanejších túto sezónu bude nie tak celkom sýta ohnivá, ale skôr akýsi len nádych červenej vo vašich vlasoch. Správny odtieň si však nechajte dôkladne namiešať u coloristu. Pretože len tak môže byť výsledok 100%-ný. Doma sa do takýchto experimentov nepúšťajte.

Medová blond

Ďalších horúci vlasový trend, o ktorý sa pričinila tak trochu aj modelka Bella Hadid. Vlasy ako zlatom či medom zaliate sú posledným spojením s letom a vyniknú na ešte stále opálenej pokožke, ktorá vám zostala. Odtieň však nesmie byť silený, celý look má pôsobiť ako tak trochu "slnkom pobozkaný".

Prečítajte si tiež: Vychutnajte si ešte babie leto s bronzovou pokožkou: S týmito beauty pomocníkmi zamaskujete mdlú pleť

Sýta čierna

Aj tmavovlásky si môžu prísť na svoje. Trendy hovoria jasnou rečou - sýta čierna je stále v kurze. Bez akýchkoľvek nádychov či farebných prechodov. Obyčajná, čierno-čierna farba, ktorá pôsobí tajomne. Veľký pozor na to, ak vaše vlasy nie sú v dobrej forme. Akékoľvek poškodenie na tejto farbe vynikne najviac, takže spolu s farbením si doprajte aj nejakú kúru, ktorá ich dostane opäť do top stavu.

Mohlo by vás zaujímať: Perfektný objem vo vlasoch vďaka cenným proteínom: Spoznajte účesy, s ktorými môžete byť sebavedomá

Oslnivá blond

A to doslova. S takouto farbou budete pôsobiť ako pravá femme fatale a nikto vás neprehliadne. Dokonalým príkladom je herečka Sophie Turner, ktorá presne vie, ako nosiť tento blond odtieň a s akým líčením vynikne najviac. Tak sa pokojne inšpirujte ňou a na najbližšej párty môžete zažiariť ako hollywoodska hviezda.

Balayage

Ak sa chcete vyhnúť farbeniu, no stále vás máta chuť premeny, skúste to jemnejšie. Napríklad stále populárnou formou - balayage. Jemné prechody oživia váš účes, no nepôsobia silene a nemusíte sa báť i toho, že by premena nevyšla.

Neprehliadnite: Odtiene blond podľa farby vašej pleti: Porcelánové či bronzové krásky si môžu vybrať ten správny odtieň vlasov

Farbíte si vlasy?

spolu hlasovalo 858 ľudí

Nie
190

- Najčítanejšie -