Presunúť na hlavný obsah

Pomohli Belle Hadid ku kariére topmodelky ruky plastických chirurgov? Hoci to sama popiera, vyzerá predsa len inak

Zahraničné celebrity

Je mladá, krásna a úspešná. Topmodelka Bella Hadid presadzuje prirodzenosť a zásahy plastických chirurgov verejne odmieta. Prečo však vyzerá inak ako v čase, keď začínala?

V detstve sa nepovažovala ze peknú, dnes je so sebou spokojná

Dcéra známej modelky Yolandy Hadid a úspešného podnikateľa a architekta prekvapila nedávno vyjadreniami, že sa v detstve vôbec nepovažovala ze peknú a vrámci rodiny si tiež pripadala ako škaredé káčatko. Deti ju vraj v škole šikanovali a neustále počúvala, že je škarená. Rovnako sa sama cítila vedľa svojej sestry Gigi, ktorá modelingovú kariéru začínala naozaj skoro.  Vraj jej krásu závidela a vnútorne tým celkom trpela. O Bellu fotografi a agentúry neprejavili záujem naozaj dlho. Jej samej to nepridávalo ani náhodou na sebavedomí. Všetko sa však otočilo a dnes Bella patrí medzi vyhľadávané topmodelky. 

Neprehliadnite: Kuchyne slávnych. Zistite, kde varí Kim Kardashian či Reese Witherspoon

2016 vs. 2019

Bella je známa tým, že často hovorí, aby človek druhého neposudzoval podľa vzhľadu, ten totiž naozaj nič neprezrádza. Vidieť, že detstvo ju v tomto smere poznačilo. Nedávno sa objavili nielen fotky z jej ' mladosti, ale aj tie zo začiatkov kariéry, na ktorých vyzerala inak. Má tam iný tvar nosa, pier a v súčasnosti aj oveľa výraznejšie črty tváre.

Neprehliadnite: Zahaľte svoje steny do originality: Ozdobte si interiér nástennými dekoráciami vlastnej galérie

Sktuočne sa mení prirodzene alebo sú za tým ruky plastických chirurgov?

Bella sa učí milovať samú seba, je so sebou spokojná a nový život jej vyhovuje. Nohami sa však drží pri zemi a vie, že nič nie je zadarmo.  Dnes už úspešná a žiadaná topmodelka tvrdí, že by nikdy nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu. Rovnako ako vylepšenia typu botox, či akékoľvek invazívne zásahy do tela. Zmeny, ktoré si na nej mnohí všimli sú vraj dôsledkom zmeny stravovania, životného štýlu a dobou. Jednoducho podľa Belly sa človek vekom mení. Čo myslíte, je to naozaj pravda? Názor si musíte urobiť sami. 

Čo myslíte, sú za zmenou vzhľadu Belly Hadid ruky plastických chirurgov?

spolu hlasovalo 402 ľudí

Áno
324
Nie
78

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus