Presunúť na hlavný obsah

Modelka Bella Hadid oživila trend z prelomu milénia: Francúzska manikúra opäť na výslní

Zahraničné celebrity

Dobrá správa pre milovníčky francúzskej manikúry. Populárny nechtový trend je späť a jeho fanúšičkou číslo jedna je modelka Bella Hadid. Ako zdobí nielen jej ruky, ale akými trendami súčasnej francúzskej manikúry sa môžete inšpirovať aj vy?

Minimalistický trend opät v kurze

Dnes nie je veru nič nezvyčajné na tom, že staré trendy veci sa vracajú späť na výslnie. Samozrejme ich návrat by nebol taký aký je, nebyť toho, že ho spopularizujú známe celebrity. Najnovšie sa na výslnie dostala stará dobrá francúzska manikúra, ktorej fanúšičkou číslo 1 sa stala modelka Bella Hadid, ale aj ďalšie známe tváre ako jej sestra Gigi Hadid či speváčka Ariana Grande. Každá si ju ozvláštnila, previedla, ale jej gro zostalo zachované, ako si ho pamätáme. Takto sa ňou pýši Bella.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa(@bellahadid),

 

Mohlo by vás zaujímať: Tri tajomstvá krásnej pleti Belly Hadid: Pozrite sa, vďaka čomu si udržiava anjelskú tvár

Bella rada experimentuje

Hoci klasika je klasika a tradičným prevedením francúzskej manikúry s bielymi prúžkami sa nikdy nič nepokazí, Bella rada experimentuje aj s tvarom nechtov a hrúbkou bielych prúžkov. Na svojej sociálnej sieti sa pochválila aj takouto momentkou, na ktorej dominujú jej ruky s výraznejšie špicatými nechtami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa (@bellahadid),

 

Čítajte tiež: Bella Hadid slávnou dvojičkou tejto ženy: Spoznávate jej črty v tvári bývalej prvej dámy Francúzska?

Aké sú súčasné trendy vo francúzskej manikúre?

Krátke, oblé, špicaté, dlhšie, štvorcové, to je jedno, ale vždy s prúžkom na konci nechtov. Fantázii sa však medze nekladú a preto aj biele pásiky na nechtoch môžete dnes oživiť viacerými spôsobmi. Môžete na ne dať flitre, farebné vzory alebo nemusí ísť o biely prúžok, ale farebný, červený, žltý, modrý, fialový, prípustné sú viaceré farebných kombinácie. Veľmi populárna je aj kombinácia matný základ a lesklý prúžok. Presne to hlásia trendy vo francúzskej manikúre na prelom rokov 2019-2020.

Neprehliadnite: Okúzľujúca Bella Hadid prekvapuje svojimi stravovacími návykmi: Od všetkého zeleného ruky preč

Novodobá francúzska manikúra Bellu vystihuje

Nechty, ktoré zdobí francúzska manikúra sú stále nadčasové a symbolom minimalizmu, decentnosti, v jednoduchosti je krása. Keď troška popustíte uzdu fantázii a pridáte farby, to je presne to, čo vystihuje aj samu nositeľku a fanúšičku tohto miléniového trendu Bellu Hadid. Nechajme sa prekvapiť, kto z celebrít ešte podľahne tomuto staro-novému trendu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa(@bellahadid),

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus