Presunúť na hlavný obsah

Svetové topmodelky odhalili tvár bez make-upu: Pozrite sa, aký je rozdiel medzi retušou a realitou

Feminity

Z obálok magazínov sa na nás vždy usmievajú perfektné krásky, bez jedinej chybičky. Ako však vyzerajú známe topmodelky bez retuše a make-upu?

Sú krásne, sexi, majú perfektnú postavu a každá ženy túži byť ako ony! Áno vieme, retuš a šikovné ruky grafikov dokážu zázraky. Ak však čakáte, že svetové topmodelky vyzerajú bez make-up na nerozoznanie od tituliek magazínov, mýlite sa. Aj v skutočnosti sú naozaj krásne. Niektoré dokonca oveľa pôvabnejšie.

Elsa Hosk

Tridsaťročná, švédska topmodelka Elsa Hosk má tvár anjela. Ale netvrdíme to len my. Dokonca aj svetoví návrhári a známe obchodné reťazce, sú z nej nadšené. Elsa pôsobí veľmi krehko, nežne a étericky. No akonáhle ju vezmú do rúk šikovní make - up artisti, dokáže sa premeniť na dračicu. Práve tým, že je ako taký malý chameleón si podmanila mnohých klientov. Navyše aj nenalíčená vyzerá dokonale. Veľké modré oči, plavé vlasy a bezchybná pleť sú jej obrovskou devízou. 

Bella Hadid

Mladučká, dvadsaťdvaročná topmodelka Bella Hadid má zaujímavé črty tváre a ukážkovú postavu. Často ju vídať v spoločnosti staršej sestry Gigi, ktorá jej dáva množstvo rád nielen v pracovnej oblasti, ale aj čo sa týka krásy. Možno aj vďaka jej tipom má pleť ako alabaster. Vyzerá skvele aj nenalíčená. 

Prečítajte si tiež: Sú spolu 18 rokov a stále ako čerstvo zamilovaní: Daniela Peštová venovala Paľovi Haberovi to najkrajšie vyznanie

Candice Swanepoel

Dvojnásobná mama a obľúbený anjelik Victoria’s Secret je dôkazom toho, že aj popri deťoch sa dá starostlivosťou docieliť dokonalý vzhľad. Pigmentové škvrny, či akékoľvek nedokonalosti, by ste na jej tvári hľadali márne. Táto nádherná žena, môže bez make  - upu chodiť pokojne každý deň.

Romee Strijd

Najštýlovejší anjelik Victoria's Secret, blondínka s očarujúcou figúrou a úsmevom, patrí medzi najžiadanejšie topmodelky sveta. Jemné črty tváre a žiarivá pleť sú jej poznávacím znamením. No a nenalíčená vyzerá ako bábika. Porcelánovú pleť jej závidí nejedna z nás. Vraj stačí venovať pokožke každý deň tridsať minút a ona vám to takto vráti. 

Mohlo by vás zajímať: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Diskusia k článku

comments powered by Disqus