Presunúť na hlavný obsah

Kuchyne slávnych. Zistite, kde varí Kim Kardashian či Reese Witherspoon

Bývanie

V akých kuchyniach vyvárajú pochúťky hollywoodske hviezdy? Nahliadnite tam, kde sa nedostanú ani paparazzi fotografi a inšpirujte sa štýlom svetových celebrít.

Neprehliadnite: Najlepšie tipy na bývanie od dizajnérov hollywoodskych domov: Tajomstvo spočíva v detailoch

John Legend a Chrissy Teigen

Nádherný apartmán s rozlohou 240 metrov štvorcových si v New Yorku kúpil spevák John Legend s manželkou Chrissy Teigen za 9,02 milióna dolárov. Kuchyňa je v industriálnom štýle a ďalšiu outdoorovú kuchyňu majú manželia k dispozícii aj na terase. Kuchyňa u nich rozhodne nie je len na okrasu, v tejto domácnosti sa varí neustále. Niekdajšia modelka Chrissy Teigen je známa svojou záľúbou vo varení, na konte už má niekoľko kuchárskych kníh a dokonca predstavila vlastnú kolekciu kuchárskeho vybavenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon žije síce v LA, no má slabosť pre južanský štýl, v ktorom vyrástla. Farmársky dom s veľkou kuchyňou, v ktorom herečka pripravuje svoje povestné ľadové čaje, preto v jej zbierke nehnuteľností nesmel chýbať. Dom má hodnotu 6,25 milióna dolárov a dominuje v ňom prírodné drevo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

Ellen DeGeneres

Slávna moderátorka Ellen DeGeneres a jej manželka Portia de Rossi sú v Hollywoode známe svojím povestným vkusom a skvelým dizajnérskym okom. Krokom vedľa rozhodne nebola ani ich nádherná kalifornská vilka s výhľadom na oceán. Pri zariaďovaní sa inšpirovali Indonéziou. Za celú nehnuteľnosť, ktorej súčasťou je aj hosťovský domček, údajne zaplatili 27 miliónov dolárov.

Neprehliadnite: Nečakaná návšteva? Nenechajte sa zaskočiť

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ellen (@theellenshow),

Gwen Stefani

Speváčka Gwen Stefani svoj originálny vkus pretavila aj do interiéru svojho domu, ktorý sa po rozvode s manželom Davinom Rossdaleom rozhodla predať. Nielen kuchyňa, ale celý dom je ladený do čierno-bielej kombinácie nábytku. Dominantným vzorom v kuchyni sú čierno-biele pásy. Dom nedávno speváčka predala údajne za 24,5 milióna dolárov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwen Stefani (@gwenstefani),

Kim Kardashian

Hviezda realityshow Kim Kardashian a spevák Kanye West vlastnia niekoľko nehnuteľností a jednou z nich je vila v Calabasas v LA za 20 miliónov dolárov. Rozľahlá kuchyňa je v sivom dreve a je rozdelená do niekoľkých ostrovčekov s mramorovou doskou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Neprehliadnite: Najväčšie trendy v bytovom dizajne na leto 2019: Vytvorte si doma atmosféru letoviska týmito malými zmenami

Kuchyňa ktorej celebrity sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 267 ľudí

- Najčítanejšie -