Presunúť na hlavný obsah

V tomto dome vyrástla budúca britská kráľovná a životná láska princa Charlesa

Bývanie

Teraz síce žije v najhonosnejších palácoch, no jej detstvo nebolo o nič nudnejšie. Kde vyrástla Camilla Parker, škandalózna láska princa Charlesa, na ktorú čakal 30 rokov?

Najslávnejšia milenka sveta

V Amerike sa týmto titulom možno hrdí Monica Lewinsky, no v európskych médiách bola najznámejšou milenkou Camilla Parker  tajná láska princa Charlesa a údajne aj hlavný dôvod rozvodu Charlesa a Diany.

Neprehliadnite: Možno vás prekvapí, koľko detí plánuje princ Harry s Meghan Markle: Dôvod v sebe nesie silné posolstvo

Kráľovná Alžbeta s ich vzťahom nesúhlasila

Camilla Rosemary Shand sa narodila dva roky po druhej svetovej vojne a dnes má 72 rokov. Svoju životnú lásku – princa Charlesa spoznala ešte v roku 1973. Keďže však nebola z urodzenej rodiny, kráľovná Alžbeta Camillu ako partnerku nastávajúceho kráľa neschválila. Dvom hrdličkám ostali oči pre plač a Camilla sa vydala za svojho prvého manžela Andrewa Parkera Bowlesa. Narodili sa im dve deti. Pozor, pikoška: ich starší syn Tom je zároveň krstným synom princa Charlesa, teda dnes svojho nevlastného otca. Aristokratické kruhy sú veru poriadne zvrhlé.

V roku 1995 sa Andrew a Camilla rozviedli. Stalo sa tak len pár mesiacov pred medializovaným rozvodom princeznej Diany a Charlesa. Diana sa netajila tým, ako veľmi Camillu nenávidí, a niet sa čo čudovať. Len krátko po svadbe zistila, že Charles má s Camillou románik. Charles a Camilla sa napokon vzali v roku 2005.

 

Honosný domov budúcej vojvodkyne

Camilla síce nemala urodzený pôvod, jej rodina sa však vždy pohybovala v najvyšších kruhoch a budúca vojvodkyňa strávila svoj detstvo vo vilke v Sussexe, len dve hodiny cesty od centra Londýna. Súčasná hodnota sídla bola vyčíslená na  3 milióny libier. V sídle nechýba štvorizbový dom pre služobníctvo, bazén, tenisový kurt a nádherné udržiavané záhrady. Dom bol postavený v 18. storočí, má sedem spální a je postavený v klasickom georgiánskom štýle. Jeho najkrajšou ozdobou je bez pochýb sklená zimná záhrada, v ktorej si budúca vojvodkyňa iste rada pochutnávala na poobedňajšom čaji. 

Neprehliadnite: Pozrite si narodeninové fotky princa Georga, ktoré vyvolali kontroverziu: Čím sa malý nasledovník trónu previnil?

Neprehliadnite: Vojvodkyňa Meghan Markle PRED a PO: Takto sa zmenil jej štýl, odkedy je súčasťou kráľovskej rodiny

Viete si predstaviť život v podobnom dome?

spolu hlasovalo 335 ľudí

- Najčítanejšie -