Presunúť na hlavný obsah

Dôverníčka princeznej Diany: Vie, čo sa deje za dverami paláca a s kráľovskou rodinou má dodnes výborné vzťahy

Zahraničné celebrity

Táto žena má s kráľovskou rodinou doslova nadštandardné vzťahy a jej členovia ju zbožňujú. Ona sama dobre vie, čo sa deje za dverami paláca. Kto je vlastne Lady Collin Campbell?

Diana na jej rady nedala dopustiť

Princezná Diana bola známa tým, že do svojho súkromia pustila málokoho. O emóciách a problémoch veľmi nehovorila, takmer všetko riešila vnútorne sama. Teda až na  malé  výnimky. Medzi hŕstku jej najbližších, rozhodne patrila Lady Collin Campbell. Táto žena jej pomáha prekonať náročné životné obdobia a dávala Diane cenné rady. Dokonca jej pomáhla pri výchove synov a naučila ju jednu veľmi cennú vec, ktorú si princezná vzala k srdcu. Aby veci robila tak ako cíti. Možno práve vďaka Lady Collin Campbell, zažili Harry a William aspoň trochu klasiké detstvo. Diana ich brávala do kina, fast foodov, na prechádzku do parku a robila s nimi bežné veci, ktoré boli dovtedy v paláci tabu. Sympatická Lady Collin Campbell, vniesla do princezninho života nový vietor, ktorý tak veľmi potrebovala. A pre Dianu bola veľmi dôležitá. 

Mohlo by vás zaujímať: Herec Leonardo DiCaprio má novú lásku: Mladá modelka sa týmto odlišuje od jeho ex partneriek

Pravidelne sa s kráľovskou rodinou stretáva

Dôverníčka princeznej Diany však má dodnes s kráľovskou rodinou skvelé vzťahy. Pravidelne sa s rodinou stretáva a sama kráľovná si ju veľmi váži. Uvedomuje si totiž, ako krehkej Diane pomáhala všetko zvládať. Lady Collin Campbell, patrí medzi veľmi otvorených ľudí, nebojí sa povedať svoj názor, no je mimoriadne citlivá a empatická. Navyše je aj inteligentná a sčítaná. Dobre reaguje v krízových situáciách a v jednom rozhovore sa Harry vyjadril, že na všetko mala vždy perfektnú odpoveď. Možno preto, ju jeho mama naozaj zbožňovala.

Čítajte tiež: Hviezdne obsadenie: DiCapriov zoznam mileniek láme rekordy, okrem anjelskych modeliek v ňom figuruje aj známa Češka!

Toto na nej celebrity a kráľovská rodina miluje 

Lady Colin Campbell, vlastným menom Georgia Arianna Ziadie je spisovateľka a expertka na kráľovskú rodinu a protokol. Pracovala v televízii, rádiu, novinách a napokon napísala niekoľko kníh o kráľovskej rodine. Takže má množstvo skúseností. Kráľovský protokol ovláda do bodky a to čo na nej členovia monarchie milujú, je jej úprimnosť a zmysel pre spravodlivosť. Hovorí veci tak ako sú a nikdy nezavádza informáciami. Týmto si získala aj mnohé známe osobnosti, ktoré na jej profesionalitu a ľudský prístup nedajú dopustiť.

Nerehliadnite: Nemecká modelka opustila najväčšieho fešáka Hollywoodu: To, čo urobil, už nikoho neprekvapí!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus