Presunúť na hlavný obsah

Princezná Diana mnohým poriadne pomotala hlavu: Ktorý z týchto dvoch mužov je skutočne otcom princa Harryho?

Zahraničné celebrity

Je všeobecne známe, že princ Charles a princezná Diana mali problémové manželstvo. O ich manželstve dodnes koluje fáma, ktorá, zdá sa, nevybledne. Je princ Harry skutočne biologickým synom princa Charlesa?

Kde to začalo?

K afére sa priznala sama princezná z Walesu. Pomer s dôstojníkom Jamesom Hewittom, ktorý nadviazala ešte počas trvania manželstva s princom Charlesom, trval asi päť rokov a skončiť mal v roku 1992. Mimomanželský vzťah potvrdil aj James, keď rna adresu Lady D poznamenal, že zaľúbiť sa do nej bolo jednoduché. „Nebolo jej zámerom sa do mňa zamilovať, rovnako ako nebolo mojim zámerom zamilovať sa do DIany, ale okolnosti nás zviedli dokopy,” povedal o vzťahu s princeznou Dianou v jednom z rozhovorov James Hewitt.

Neprehliadnite: Melania Trump navždy zmenila štýl prvých dám: Týchto 5 módnych štýlov ste u nich predtým nevideli

Hewitt alebo Charles? 

Charlesovo otcovstvo bolo rokmi spochybňované tými, ktorí verili, že skutočným otcom princa Harryho je práve James Hewitt, ktorý bol Dianinim jazdeckým inštruktorom. To, ako dobre si princ Harry a James Hewitt rozumeli ich v tomto ich názore ešte utvrdzovalo. A  aký mali byť dôkaz pravdivosti tejto konšpiračnej teórie? Jeho ryšavé vlasy! 

Popri tom ako konšpirátori poukázavali na to, že Harry nie je blond ako princ Charles, vynechali niečo dôležité - a to jeho ustupujúce vlasy. Daily Star Online konzultoval túto skutočnosť s odborníkom na problematiku vypadávania vlasov a ich transplantáciu Spencerom Stevensonom, ktorý zistil, že v prípade vojvodu zo Sussexu nie je spôsobené stresom či zlou stravou, ale genetikou. Ryšavé vlasy napriek podobnosti s Jamesom Hewittom ešte neznamenajú, že by musel byť jeho otcom. Ryšavé vlasy princ Harry zrejme zdelil po Spencerovcoch.

Prečítajte si tiež: Toto ste o hviezde seriálu Sex v meste nevedeli: Ktorý módny výstrelok Sarah Jessica Parker ľutuje?

Raz a navždy

K tejto dlhoročnej konšpiračnej teórii sa vyjadril i samotný James Hewitt. V roku 2002 pre Sunday Mirror povedal: „Skutočne neexistuje možnosť, že by som bol Harryho otec. Môžem vás ubezpečiť, že ním nie som. Je pravda, že jeho ryšavé vlasy sú podobné mojim a ľudia často hovoria, že sa podobáme. Musím raz a navždy uviesť, že nie som Harryho otec, keď som sa stretol s Dianou, Harry už bol batoľa.”

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus