Presunúť na hlavný obsah

Najdrahšie celebritné svadby mali dve veci vždy spoločné: Čo spája Kate Middleton, Kim Kardashian a Meghan Markle?

Zahraničné celebrity

Tieto páry si naozaj svoj veľký deň užili podľa svojich predstáv. Nielenže ich svadby patrili medzi tie najsledovanješie a najdrahšie, spája ich aj niečo iné. Veľmi milá a inšpiratívna vec. Tušíte, o čo ide?

Azda každá žena túži po perfektnej svadbe a chce mať svoj veľký deň presne podľa predstáv. A inak to nie je ani v prípade známych tvárí. Tieto tri nevesty snívali o svadbe skutočne od malička a chceli si ju užiť rozprávkovo. Aj napriek tomu, že ich sladké ”ÁNO”, sledovali milióny ľudí po celom svete, oni si to vychutnali. A dali si na všetkom naozaj záležať. 

Neprehliadnite: Toto ste na červenom koberci v Cannes 2019 nevideli: Ako vyzerajú celebrity v civile na ulici a čo si obliekli?

Deň "D" ich vyšiel naozaj hriešne draho

Áno, Kim Kardashian, bývalá herečka Meghan Markle aj Kate Middlton boli celkom náročné nevesty. Všetky sú totiž veľké perfekcionistky, ktorým záleží na detailoch. A nakoľko chceli mať na svadbe všetko absolútne tip  - top, nevyšiel ich veľký deň práve najmenej. Tušíte, ktorá svadba prominentného páru bola najdrahšia? 

Pokiaľ ste si mysleli, že Meghan Markle a princ Harry to mali naozaj vo veľkom štýle, je to pravda. Aj po finančnej stránke. Ich dlho očakávaný deň vyšiel na 41 miliónov dolárov.  V tesnom závese za nimi je svadba princa Williama  a vojvodkyne Kate Middleton, ktorá bola vystrojená za 34 miliónov dolárov. No a luxusná svadba Kim Kardashian a Kanye Westa vyšla na 12 miliónov dolárov. To je tiež celkom slušná sumička. Avšak tieto tri nevesty spája aj niečo iné ako to, že ich svadby patrili medzi najdrahšie na svete. Krásky si potrpeli na da malé detaily, ktoré ich nič nestáli, no majú veľký význam. 

Na týchto dvoch veciach si Meghan, Kate aj Kim naozaj dali záležať

Hoci ste to možno netušili, no Meghan, Kate aj Kim sú celkom poverčivé  a milujú symboliku. Inak tomu nebolo ani v prípade svadby a všetky si práve na symboloch a drobných talizmanoch dali veľmi záležať. Každá z nich si pri skladaní svadobnej kytice premyslela význam kvetov a chceli aby ich kytica bola akousi nositeľkou toho, čo očakávajú od života s mužom svojho života. Napríklad Meghan v nej mala konvalinky, ktoré symbolizujú prinavrátenie šťastia.

 Kate zase klinčeky bradaté, ktoré sa v angličtine volajú "Sweet William" ("Sladký William"). No a obe nezabudli na nezábudky. Tento kvet bol spomienkou na princeznú Dianu, Harryho a Williamovu mamu. Práve nezábudky boli jej obľúbené. Čo sa týka Kim zvolila biele ruže, ktoré sú znakom neuveriteľnej oddanosti.

Prečítajte si tiež:  Večerná beauty rutina krásnej Rosie Huntington-Whiteley: Pred spánkom nevynechá túto vec

Mohlo by vás zaujímať: Najnovší zázračný nápoj v jedálničku Kim Kardashian: Recept od starej mamy používa nielen pre krásu a líniu

No a samostantou kapitolou pri týchto prominentných svadbách boli sľuby. Všetky tri nevesty si ich sami písali a hovorili skutočne to, čo cítia. Veľmi im na nich záležalo a pripravovali ich dlhý čas. Meghan vraj viac ako štvrť roka.  A vo všetkých prípadoch boli naozaj emotívne a zo srdca.