Presunúť na hlavný obsah

Toto ste na červenom koberci v Cannes 2019 nevideli: Ako vyzerajú celebrity v civile na ulici a čo si obliekli?

Zahraničné celebrity

Filmový festival v Cannes je každoročne doslova magnetom na svetové osobnosti, ktoré sa v impozantných róbach, jedna po druhej, objavujú na červenom koberci. Akým off-duty štýlom sa však môžu celebritné dámy pochváliť mimo neho?

Eva Longoria

Herečka Eva Longoria vyzerá čoraz lepšie a lepšie. Pred necelým rokom porodila svoje prvé dieťa, čo jej evidentne ešte pridalo na sexepíle. V priebehu 72. ročníka festivalu predviedla svoju skvelú postavu vo viacerých úchvatných róbach. V tmavomodrej kombinácii culotte nohavíc a asymetrického topu očarila i mimo červeného koberca. 

Alessandra Ambrosio

Modelka Alessandra Ambrosio predviedla v slnečných uliciach model, ktorý je skutočne hodný francúzskej riviéry. Jemná farba, ľahký materiál, pohodlný strih. Detail v podobe vykúkajúceho vrchného dielu bikín si zjavne zamilovala, keďže ho v priebehu festivalu na svojich denných outfitoch ešte zopakovala.

Neprehliadnite: Svetové krásky z Cannes: Eva Longoria popiera zákony prírody, Bella Hadid v ohnivej červenej srší sexepílom

Romee Strijd

Modelka Romee Strijd sa v uliciach Cannes objavila vo výrazných kvetovaných šatách. Doplnenie o vestičku a kovbojské čižmy ešte viac umocňovalo ich boho nádych, čo je štýl, ktorý si anjelik Victoria's Secret v ostatnom čase dosť obľúbil.

Chloe Sevigny

Herečka Chloe Sevigny je doslova módny chameleón a počas festivalu predviedla sériu zaujímavých lookov, ktoré odrážali jej módny postoj vo viacerých podobách. Pastelový citrónovožltý tvídový Chanel kostým skombinovala s vintage tričkom k filovému festivalu, čím mu vzdala hold a vyjadrila tak i svoju originalitu.

Selena Gomez

Na tmavomodré odtiene stavila i speváčka Selena Gomez, ktorá sa vo francúzskej filmovej mekke objavila v nohavicovom kostýme Chanel. Ten bol súčasťou kolekcie Cruise 2018/19 a vhodným spôsobom ho dopĺňali výrazné náušnice.

Elle Fanning

Mladá herečka Elle Fanning je dôkaz toho, že pastely sú trendy. Nohavicový kostým v odtieni baby pink doplnený ružovými slnečnými okoliarmi značky Fendi bol jeden z viacerých ružových lookov, v ktorých sa herečka počas festivalu nechala vidieť. O tom v akej farbe sa cíti “ako ryba vo vode” niet pochýb.

Prečítajte si tiež:  Večerná beauty rutina krásnej Rosie Huntington-Whiteley: Pred spánkom nevynechá túto vec

Ktorej z dám to v uliciach Cannes pristalo najviac?

spolu hlasovalo 279 ľudí

 

- Najčítanejšie -