Trendy náušnice, ktoré si nebudete chcieť dať dole: Tieto patria k aktuálnym trendom!

Štýlové a trendy náušnice, ktoré sú aktuálne v móde a nás v redakcii niečím zaujali. Keďže vieme, že aj vy patríte k moderným a nadčasovým ženám, ktoré sa chcú páčiť, rady sa s vami o tieto trendy podelíme.

Trendy štýlové náušnice, ktoré si zamilujete

Trendy štýlové náušnice, ktoré si zamilujete

Zdroj: Profimedia

Šperky sú ozdobami, ktoré nás ženy veľmi tešia a vždy si v nich nájdeme ten svoj obľúbený. Niekedy máme náladu na klasiku inokedy na horúce trendy z prehliadkových mól. Tento krát sme pre vás vybrali aktuálne novinky z oblasti šperkov a bižutérie, ktoré si zaručene zamilujete aj vy.

Prečítajte si aj: Bodkované vzory patria k aktuálnym trendom jarnej sezóny: Naučte sa ich nosiť s gráciou!

Zlaté kruhy

Kruhové náušnice sú staro novým trendom, ku ktorému sa však vždy rady vraciame. Táto moderná verzia v hrubšom prevedení pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Nosia ich modelky, milovníčky módnych trendov aj najznámejšie ikony šoubiznisu. 

V tvare listov

Na týždňoch módy v Paríži sme zahliadli aj náušnice, ktoré znázorňujú tvar padajúcich listov. Strieborná či zlatá verzia týchto skvostov pôsobí veľmi elegantne, jemne a minimalisticky. So správne zvoleným outfitom môžu byť hotovým pútačom pre oči.

Extravagancia

Túžite strhnúť pozornosť okolia na prvý pohľad? Potom zaručene stavte na okázalé oranžové náušnice v netradičnom prevedení, ktoré si zamilovala aj spevácka diva Selena Gomez. Nielenže budú pôsobiť veľmi moderne, ale vy sa v nich budete cítiť ako hviezda.

Perlové skvosty

Aj perlové náušnice môžu pôsobiť inak, než ste boli zvyknuté doteraz. Stačí ak ich zvolíte v netradičnom tvare či jedinečnom prevedení a skvelý výsledok bude na svete. Nás zaujali tieto od Antipearle, ktoré dýchajú svojskou atmosférou.

Inšpirujte sa: Ako nosiť štýlové šiltovky a zanechať si svoju ženskosť? Vieme, ako na to!

Láska je vo vzduchu

Najnovšie kolekcie šperkov a bižutérie dokazujú, že láska je naozaj všade. Zaobstarajte si aj vy náušnice s nápisom  Love, ktoré vám dodajú neskutočný šmrnc a zároveň nimi pošlete svetu ten najkrajší odkaz. Čo poviete na tieto nádhery?

 

Foto:
Profimedia, H&M, Bling Jewelry, Rebecca de Ravenel, ANTIPEARLE, Jessica Buurman
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba