Presunúť na hlavný obsah

Večerná beauty rutina krásnej Rosie Huntington-Whiteley: Pred spánkom nevynechá túto vec

Zahraničné celebrity

Rosie Huntington-Whiteley je jednoducho jednou z najkrajších žien na svete. Bola obdarovaná úchvatnou, jedinečnou krásou, ktorá nás všetky núti (tak trochu) závidieť. Nič však neprichádza jednoducho a aj za krásnou tvárou Rosie Huntington-Whiteley sa skrýva dôkladná starostlivosť.

Rosie Huntington-Whiteley nie je len krásna, ale aj úspešná. Možno len ťažko povedať, čím je najznámejšia práve vo vašich očiach. Je to modelka, herečka a nežnejšia súčasť jedného z najatraktívnejších párov sveta. Rosie pôsobí ako ambasadorka pre rôzne značky a mnohými je tiež vnímaná ako módna ikona. Navrhla kolekciu spodného prádla a je i šéfredaktorkou vlastnej webovej beauty stránky. Starostlivosť o pleť má teda v malíčku! 

Neprehliadnite: Svetové krásky z Cannes: Eva Longoria popiera zákony prírody, Bella Hadid v ohnivej červenej srší sexepílom

Pred spánkom 

Existujú ľudia, ktorí preferujú ranné sprchy a tí, ktorí uprednostňujú tie večerné. K druhej zmienenej skupine patrí aj krásna Rosie. Po tom, ako uloží do postele svojho syna a dobehne zameškané emaily, zo seba rana zmyje uplynulý deň dlhou horúcou sprchou. Následne si zapáli sviečku a venuje sa ďalším činnostiam z jej beauty rutiny, pre ktoré používa súhrnný názov “Masking and basking”. 

Neprehliadnite: Svetové krásky z Cannes: Eva Longoria popiera zákony prírody, Bella Hadid v ohnivej červenej srší sexepílom

Masking and basking podľa RHW

Bez ohľadu na to, koľko je hodín či na to, ako veľmi je unavená, nikdy nevynechá odlíčenie. Na vatový tampón nanesie svoju obľúbenú upokojujúcu pleťovú vodu Bioderma Crealine Solution, ktorú používa odvtedy, čo ju mala možnosť vyskúšať na jednom zo svojich prvých fashion weekov. Po očistení pleťovou vodou nasleduje tonikum a hydratačný prípravok. Jej večerná starostlivosť sa od tej rannej v mnoho nelíši. Svojej pleti rada dopraje i pleťovú masku, ktorá ju zbaví všetkých nečistôt. „Nemám rada príliš veľa kozmetických prípravkov vo svojej kozmetickej skrinke. Nechcem svoju pokožku príliš zmiasť. Snažím sa to, čo najviac zjednodušiť. Nechcem cestovať s miliónom produktov - to je nočná mora,” vysvetlila modelka pre Byrdie.com.

Prečítajte si tiež: Ako sex zachránil naše manželstvo: 30-dňová výzva podľa slávnej Heidi Powell

Do ružova!

Za nie menej dôležitú beauty rutinu považuje modelka a herečka predovšetkým kvalitný a výdatný spánok. Ak jej to jej pracovné povinnosti dovolia, v posteli je rada okolo 23:00 - 23:30, pričom jej bežný deň začína štandardne okolo 7:00 - 7:30. „Priala by som si byť tou osobou, ktorá by vstávala niekoľko hodín pred budíčkom, meditovala by, vypila liter vody a trávila čas pri stole čítaním niečoho inšpiratívneho. Ale áno, mám ráda spánok. Bez riadneho spánku sa cítim mizerne,” povedala Rosie Huntington-Whiteley pre Thecut.com. Budíček si pre ňu a jej partnera herca Jasona Stathama zväčša prichystá ich syn Jack Oscar Statham. Rosie sa nepovažuje za “ranné ptáča” a priznáva, že ak by to bolo možné, strávila by spánkom ešte omnoho dlhší čas.

- Najčítanejšie -