Rodina tejto krásnej mamičky je na zjedenie: Keď uvidíte jej fotografie, zostanete v nemom úžase

Meno kanadskej blogerky Kate Weiland vám možno nebude hovoriť nič, no rozkošné snímky jej zábavnej rodiny vás rozhodne chytia za srdce. Mladá mamička prostredníctvom svojich dokonale prepracovaných instagramových postov predstavuje každodenný život svojej rodiny.

Krásna blondína vás svojimi fotkami nechá v nemom úžase

Krásna blondína vás svojimi fotkami nechá v nemom úžase

Zdroj: instagram.com/kweilz

 

Na fotografiách kanadská mamička zachytáva nielen seba, ale aj svojho manžela Weilanda a ich troch roztomilých potomkov v rôznych hravých pózach. Na niektorých snímkach jej pózujú v ladiacich outfitoch, na iných zase odhodlane vystupujú v komických scénkach.  

Neprehliadnite: Svadobné účesy podľa kráľovskej rodiny: Ako sa menili plynúcimi rokmi?

Napriek umeleckej rôznorodosti majú všetky fotografie krásnej mamičky niečo rovnaké. Musíme uznať, že žiadnemu z “umeleckých diel” Kate Weiland nechýba nápad a patričná dávka humoru, bez ktorej to dnes nejde. V jednom zo svojich príspevkov Kate uvádza: „Nápady na outfity sú nekonečné. Už teraz sa teším ako vytvorím a odprezentujem nové návrhy.” Kreatívna mamička je evidentne bohatá studňa plná nápadov, ktorej instagramový účet sa rozhodne oplatí sledovať.

Jednoducho na zjedenenie… a to doslova!

Na jednej z najkreatívnejších sérií s názvom Our family bites (#ourfamilybites) sa mamička dokonca šikovne pohráva s perspektívou, aby fanúšikom naservírovala svoju bláznivú rodinu “oblečenú” ako obľúbené jedlo. Typické raňajky, sladké koláčiky i chutné sushi. Menu chutnej rodiny je mimoriadne pestré!

Prečítajte si tiež: Čo odradilo herečku Michelle Pfeiffer od parfumov, že ich nenosila 10 rokov? Na túto vec si dávajte pozor

Lokácia, lokácia, lokácia

Zatiaľ, čo väčšina fotografií pochádza priamo z domu Weilandsových, mladá mamička sa neobmedzuje len na toto miesto. Časť z jej ďalších príspevkov bola vytvorená na lokáciách po celom svete, od New Yorku až po Nuevo Vallarta. K rodine sa počas ich cestovania môžete pripojiť aj vy. Nechajte sa tiež pohltiť Weilandovskými cestovateľskými “závislostí”, akými sú káva, knihy či život na pláži. Mladá mamička si kreatívne poradí v každej situácii. 

Foto:
instagram.com/kweilz
Zdroj:
mm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba