Presunúť na hlavný obsah

Herečka Ana de Armas sa stala novou Bond girl: Pripomeňte si s nami ďalšie nezabudnuteľné Bondove dievčatá

Zahraničné celebrity

V apríli 2020 sa môžeme tešiť na ďalši zo strhujúcich príbehov Jamesa Bonda, ktorý sa dočká neuveriteľného 25. pokračovania. Už po 25. krát sa otvárala otázka, koho uvidíme po boku Agenta 007, ku ktorému krásne ženy neodmysliteľne patria. Odpoveď je dnes už známa. Novou Bond girl sa stane sexi herečka Ana de Armas.

Španielsko-kubánska herečka u nás zatiaľ nie je až tak známa. Hoci pamätať si ju môžeme z filmu Blade Runner 2049, kde sa objavila po boku Ryana Goslinga. To, že agentovi v službách Jej veličenstva, ktorého opäť stvárni Daniel Craig, taktiež pomotá hlavu, je pri pohľade na krásnu Anu viac než jasné. Mladá herečka nepatrí medzi tie hanblivé a s nahotou pred kamerami problém rozhodne nemá. Fanúšikovia nesmrteľného Jamesa Bonda sú z výberu jeho najnovšej Bond girl nadšení.

Neprehliadnite: Princ Louis oslávil svoj prvý rok: Oproti minulosti kráľovská rodina zvolila iný štýl portrétových fotografií

Objektom záujmu agenta Jamesa Bonda boli od nepamäti krásne ženy, na ktoré má Agent jednoducho slabosť. A to už vyše 50 rokov! 

Ursula Andress (Honey Ryder)

Prvá bondovka s názvom Dr. No priniesla svetu aj prvú Bond girl. Legendárna scéna, v ktorej  švajčiarska herečka vychádza z oceánu patrí k tým najsilnejších v dejinách kinematografie. V podobnej scéne sa neskôr objavila aj jej následníčka Halle Berry. Ursula Andress je držiteľkou ešte jedného prvenstva. Bola totiž prvou ženou, ktorá sa vo filme ukázala v bikinách, čo spôsobilo revolúciu.

Honor Blackman (Pussy Galore)

V snímke Goldfinger si Bondove srdce získala jedna z najpopulárnejších agentových dievčat, blondínka s príznačným menom. Jej klasický bob si po rokoch, vo filme Quantum of Solance požičala aj Olga Kurylenko. Dnes, po vyše 50 rokoch je tento look stále trendy.

Halle Berry (Giacinta "Jinx" Johnson)

Americká herečka Halle Berry je nepochybne krásna žena, ktorá svoj sexepíl zúročila aj v bondovke s názvom Dnes neumieraj, kde si Jamesa Bonda zahral šarmantný Pierce Brosnana. Ani takéto obsadenie nezachránilo samotný film a práve tento diel patrí k tým menej vydareným. V podobnej scéne sa ako sa objavila pôvodne Ursula Andress zaujala i jej následníčka Halle Berry.

Prečítajte si tiež: Táto žena sa za 10 rokov stala najvplyvnejšou online celebritou: Ako to ovplyvnilo jej materstvo?

Eva Green (Vesper Lynd)

Pre novú generáciu fanúšikov Jamesa Bonda je práve Vesper Lynd, ktorú stvárnila francúzska herečka Eva Green tou nezabudnuteľnou Bond girl. Tá v bondovke Casino Royal už nie je len “epizódnou kráskou”, ale osudovou ženou agenta 007, do ktorej sa hlboko zamiloval, a ktorej stratou sa zaoberá aj v Quantum of Solance.

Léa Seydoux  (Dr Madeleine Swann)

Francúzska herečka sa v roli Bond girl objavila v zatiaľ poslednom pokračovaní, vo filme Spectre. Krásnu blondínku budeme mať možnosť vidieť aj v najnovšej snímke. Uviidíme, ako sa vyrovná s konkurenciou v podobe Any de Armas. Nechajme sa prekvapiť!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe