Presunúť na hlavný obsah

Cvičebný plán francúzskej divy Laetitie Casta: Takto sa dostanete do formy za 21 dní!

Feminity

Očarujúca francúzska herečka a modelka Laetitia Casta, dobre vie, že nič nie je zadarmo. Ani perfektné telo v 40 -tke. Ak chcete vyzerať ako ona, nechajte sa inšpirovať je workoutovým plánom.

V 90. rokoch bola vyhlásená za jednu z najkrajších žien sveta. A my sa tomu ani veľmi nečudujeme. Hoci má po šyridsiatke, stále jej nechýba sexappeal. Ako to táto šarmantná Francúzka robí?

Nič nie je zadarmo

Francúzska herečka a modelka Laetitia Casta mnohokrát šokovala verejnosť svojimi odvážnymi outfitmi. Krásna trojnásobná mama, má však aj v 40 -tke, naozaj ukážkovú postavičku. A nie, nie sú to gény. Herečka si je veľmi dobre vedomá toho, že nič nie je zadarmo. A ani dokonalá silueta. Kým má človek dvadsať, udržať sa vo forme, nie je až také náročné. No s vekom to ide o čosi ťažšie. Šarmantná brunetka to vie a poctivo na svoje figúre roky pracuje. Výsledky veru vidieť na prvý pohľad. Ak túžite po tele ako má ona, nebudeme vám klamať. Aj sa zapotíte. Jej workoutový plán je celkom akčný. 

Prečítajte si aj: Koľko princezné míňajú na krásu? Vieme, do ktorých skrášľovacích procedúr každý mesiac Kate Middleton investuje

Takto sa dostanete do formy počas 21 dní

Kráska nedá doputiť na šport. Pravidelne behá, pláva, často ju vídať na bicykli, či vo fitku. Ak však potrebuje zhodiť prebytočné kilá o čosi rýchlejšie, nedá dopustiť na vlastný cvičebný plán. Počas 21 dní sa jej denný workout opakuje. Každé ráno začína jógou a pozdravom slnku. Považuje totiž za dôležité, aby si človek hneď po prebudení utriedil myšlienky a v duchu sa pripravil na to, čo ho počas dňa čaká. Následne vypije dva poháre čistej vody a o pol hodinu si dá raňajky. Venuje sa deťom a potom ide behať, aspoň na tridsať minút. Po príchode domov pripraví ľahký obed a počas popoludnia zájde na bicykel. Tam trávi najmenej hodinu. Následne si dopraje šálku zeleného čaju namiesto kávy a dvadsať minút medituje. Podvečer ide na hodinu plávať a po návrate si dopraje len ľahký šalát bez mäsa, alebo sushi. Pred spaním urobí sto drepov a sklápačky. Sama priznáva, že skĺbiť tento režim popri troch deťoch, je veľmi náročné, no dá sa to. 

Tieto aktivity sú pre ňu kľúčové a robí ich každý deň

  • meditácia
  • jóga
  • beh
  • bicyklovanie
  • plávanie
  • drepy 
  • sklápačky

Neprehliadnite: Vzor, ktorý môžete zo skrine vytiahnuť každú sezónu: Vyskúšajte nesmrteľný tvíd 5x inak

Príklad jedálnička

Jej diétny plán je pomerne jednoduchý. Je menšie porcie, avšak len trikrát denne. Výlučne v tomto období konzumuje potraviny bohaté na minerály a proteíny. Dopraje si akúkoľvek zelenú zeleninu, sushi, ryby. Úplne sa vyhýba múke, mliečnym produktom a sacharidom.

  • Raňajky: Špenátové smoothie so zázvorom
  • Obed: Zeleninový vývar + šalát s tuniakom a vajíčkom
  • Večera: Sushi

Rýchlo a bez jojo efektu

Máme pre vás dve správy. Jednu dobrú a druhú, to musíte posúdiť sami. Jednoducho, ak budete tento režim dodrživať, to že sa dopracujete ku krásnej postave je jasné. Avšak, workoutové aktivity sa musia stať vašou dennou rutinou, pokiaľ si perfektné telo chcete aj udržať. Jedine vtedy, sa totiž vyhnete jojo efektu. Za vyskúšanie to stojí, čo poviete?

Skúsite workoutový plán známej herečky?

spolu hlasovalo 70 ľudí

Áno
10
Nie
60

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe