Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie škandály kráľovskej rodiny, o ktorých sa mlčí: Pozrite sa, o čom sa veľmi na verejnosti nehovorí

Feminity

Nemravný princ Charles, rebel Harry, odviazaný William, či čierna ovca rodina Sarah "Fergie" Ferguson. Aj kráľovská rodinu, napriek prísnemu protokolu, neobchádzajú škandály.

Aj keď sú neustále po drobnohľadom médií a verejnosti, predsa len sú veci, o ktorých sa menej hovorí. No a kráľovská rodina by bola najradšej, ak by sa na verejnosť nedostali nikdy. Pozrite sa, akých prešľapov a odchýlok od kráľovského protokolu sa dopustili monarchovia. 

Škandalózne fotografie kráľovnej

Pamätáte si na obdobie, keď pred štyrmi rokmi populárny britský denník, zverejnil fotografiu z roku 1933, na ktorej je 7-ročná Alžbeta, jej sestra, mama a strýko? Na tomto nešťastnom zábere je zobrazená situácia, kedy členovia kráľovskej rodiny vraj používajú nacistický pozdrav. Kráľovská rodina bola veľmi bola šokovaná, keď sa záber s takýmto komentáom dostal na  svetlo sveta. Podľa nich, slov išlo o gesto, ktoré bolo v minulosti celkom bežné a údajne vôbec nesúvisí s hajlovaním.

Čítajte tiež: Sláva ich rodičov im zabezpečila život ako v rozprávke: Takto sa obliekajú detské ikony klanu Kardashian

Pikantný telefonát Charlesa

No ani princ Charles nebol žiadne neviniatko. Ešte počas manželstva princeznou Dianou, mal románik s jeho terajšou manželkou Camillou Parker Bowles. Všetko sa potvrdilo v čase, keď sa na verejnosť dostal prepis ich spoločného telefonátu, ktorý bol skutočne veľmi pikantný. Pre rodinu bola táto situácia naozaj veľmi zahanbujúca. 

Tajná láska princeznej Diany s bodyguardom

Diana bola vraj  zaľúbená do svojho osobného strážcu, ktorého označila za najlepšieho priateľa, akého kedy mala. Hoci ich vzťah logicky popierala, na  svadbe princa Andrewa so Sarah Fergusonovou v roku 1986 ich pristihli v kompromitujúcej situácii. Bodyguard, Barry Mannakee bol ženatý otec dvoch ratolestí. Po tom ako ich afárka vyšla najavo, preložili ho na inú pozíciu. Barry tagicky zahynul 15. mája 1987 ako tridsaťdeväťročný. Skonal na následky zranenia chrbtice pri nehode na motocykli. Princezná však nikdy neverila, že to bola náhoda. Bola presvedčená, že to mala na svedomí britská tajná služba.

Mohlo by vás zaujímať: Slávne celebrity, z ktorých sa plastikami vytratil sexepíl: Porovnajte si PRED a PO fotografie

Rebel Harry

Princ Harry a princ William boli vždy vďačným objektom bulvárnych novinárov. Na bratov striehli doslova na každom kroku a len čakali, čoho sa kedy dopustia. A počas dospievania toho veru nebolo málo. Najmä v prípade Harryho, ktorý bol vždy tak trochu rebel. V roku 2002 sa dobrovoľne priznal, že fajčí marihuanu, následne tri roky na to ho videli v uniforme nacistického dôstojníka. No a o pár rokov ho zase vyfotografovali nahého, na jednej párty v Las Vegas. To bol azda posledný jeho väčší exces. Za každý jeden prehrešok sa vždy ospravedlnil, no jeho búrlivá minulosť stála kráľovskú rodinu kopec vysvetľovania. 

Prešľapy Williama po boku Kate

Princ Willima má toho na konte, čo sa týka škandalóznych situácií oveľa menej ako jeho brat, či mama. Takmer vždy sa správal presne podľa protokolu. Je to aj jeho povahou, nakoľko je skôr po otcovi. Avšak, keď si s Kate užívalí užívali dovolenku v Provence aj princ zabudol na pravidlá. Ani nie tak on, ako jeho polovička. Tá sa totiž opaľovala hore bez, pričom táto fotografia obletela snáď všetky denníky. Vtedy mal veru William čo svojej babičke vysvetľovať. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus