Presunúť na hlavný obsah

Koľko princezné míňajú na krásu? Vieme, do ktorých skrášľovacích procedúr každý mesiac Kate Middleton investuje

Feminity

Je stredobodom pozornosti, kdekoľvek sa objaví. Práve preto musí byť vždy perfektne upravená. Viete koľko investuje vojvodkyňa do krásy?

Dokonalá pleť a perfektne upravené vlasy, sú pre vojvodkyňu Kate spoznávacím znamením. Nech sa deje čokoľvek, musí byť vždy dokonale upravená. Žiaľ verejnosť je v tomto neúprosná a akýkoľvek prešľap aj v rámci krásy, by jej mnohí určite dlhý čas vyčítali. Koľko stojí vzhľad princeznej a na ktoré beauty procedúry nedá dopustiť?

Mohlo by vás zaujímať: Najmarkantnejšie rozdiely medzi Kate a Meghan: V tomto si vojvodkyne jednoducho nesadli

Ročný rozpočet na udržiavanie bezchybnej pleti, oslnivej hrivy a perfektne upravených nechtov Kate, stojí kráľovskú rodinu skoro 37 tisíc eur. Presne taká je suma vyčlenená na skrášľovacie procedúry princeznej.  

1. Perfektné vlasy

Áno, všetky to vieme, vlasy sú jednoznačne korunou krásy. A vojvodkyňa si je toho veľmi dobre vedomá. Vždy ich má skvele upravené. A viete ako to robí? Základom je dobrý strih. Ten si necháva kráska upravovať v salóne, spolu s farbou raz za štyri týždne. Farbí sa výlučne prírodnými, organickými farbami. Žiaden amoniak. Takáto služba ju vyjde 450 - 700 eur mesačne. Čo sa týka domácej starostlivosti nedá dopustiť na kokosový a argánový olej. 

2. Dokonalá pleť

Už počas univerzitných čias, Kate sama investovala celkom slušné sumičky do kozmentiky. Nedá dopustiť na luxusné krémy švajčiarskej značky, ktoré obsahujú aktívny kyslík. Práve ten v kombinácii s vitamínom A, zabezpečuje tvorbu kolagénu a elastínu. A to čo miluje najviac, je pleťová maska s včelím jedom, ktorú používa trikrát mesačne. Odporučila jej ju manželka princa Charlesa, Camilla. Samozrejme dvakrát do mesiaca si dopraje starostlivosť v salóne. Samotné ošetrenie, jej ukrojí z rozpočtu približne 500 - 600e mesačne.

Čítajte tiež: Osobný tréner J Lo prezradil, prečo má speváčka skvelú genetiku: Vďaka nej na prahu 50-tky vyzerá skvelo

3. Prirodzené obočie

V poslednom období sa vrátil trend čo najprirodzenejšieho obočia a vojvodkyňa si je toho veľmi dobre vedomá. Necháva vyniknúť jeho tvar a kozmetička jej ho upravuje skutočne minimálne. Raz do týždňa jej ho však skontroluje a to čo treba doladí.

4. Krásne nechty

Samozrejmosťou pre vojvodkyňu je každotýždenná manikúra a pedikúra dvakrát do mesiaca. Jej nechty sú vždy upravené a lesklé. Nikdy ich nemá prehnane dlhé a ani náhodou nepoužíva výrazné laky. Kate miluje prirodzenosť a čo sa laku na nechty týka, dokonca jej ani protokol nepovoľuje iný, ako nude odtieň. Navyše, nedá dopustiť na parafínový zábal. Ten si dopraje každý týždeň. Princezná musí byť totiž chic a krásna vždy a všade!

Čo sa Vám na Kate páči najviac?

spolu hlasovalo 389 ľudí

Vlasy
349
Pleť
21
Nechty
10

- Najčítanejšie -