Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerá deň osobnej asistentky Kate Middleton: Je však takýto job skutočne rozprávkový?

Feminity

Stať sa asistentkou vojvodkyne v kráľovskom paláci, je snom nejednej ženy. Avšak viete si predstaviť, čo všetko máte v takomto prípade na starosti?

Áno, deň vojvodkyne je plný množstva povinností, návštev a oficialít, ktorým sa jednoducho nevyhne. Ak k tomu prirátame starostlivosť o tri ratolesti, treba uznať, že sympatická Kate Middleton sa počas dňa rozhodne nenudí. Našťastie na všetko nie je úplne sama. Jej pravou rukou je momentálne Natasha Archer.

Mohlo by vás zaujímať: Deti Angeliny Jolie sú už poriadne veľké: Pozrite, koľko rokov majú najstaršie a aký zvyk si osvojili

Pravá ruka vojvodkyne

Natasaha, ktorej familiárne hovoria Tash, je po boku Kate od roku 2007. Dnes už však nie je len jej asistentkou, ale aj osobnou stylistkou. Bola napríklad prvou osobou okrem rodiny, ktorá prišla vojvodkyňu navštíviť po pôrodoch do pôrodnice a priniesla jej tam šaty na odchod domov. Pri všetkých troch deťoch. Jej hlavnou úlohou je byť po ruke Kate vždy, keď to potrebuje. Trávi s ňou čas na takmer každom verejnom vystúpení a plní akékoľvek jej priania. 

Toto musí počas dňa asistentka Kate stihnúť:

  • organizácia Katinho denného harmonogramu
  • nastavenie nasledujúceho dňa a jeho konzultácia s vojvodkyňou
  • briefing vojvodkyne pred dôležitými návštevami a stretnutiami
  • odpovedá na Katinu korešpondenciu
  • vyberá Kate oblečnie počas celého dňa
  • je prítomná na skúškach outfitov a sama ich tvorí
  • nakupuje pre Kate
  • posúva odpovede pre oficiálne vyhlásenie paláca
  • cestuje na všetky návštevy, na ktorých je prítomnosť Kate nevyhnutná

Prečítajte si tiež: Ako to Nicole Scherzinger robí, že má ploché brucho aj po 40-tke? Pomáha jej v tom jedna dôležitá diétna zásada

S kráľovskou rodinou má však Natasha okrem starostlivosti o Kate spoločné aj niečo iné. Zároveň je ešte vydatá za fotografa kráľovskej rodiny, Chrisa Jacksona. Navyše počas rokov si s Kate vytvorili naozaj mimoriadne priateľský vzťah. Dokonca sa jej vojvodkyňa nemá problém zveriť s drobnými trápeniami a poprosiť ju o radu. Nuž ako vidíte, byť osobnou asistentkou v kráľovskom paláci nie je práve najjednoduchšie. Počas dňa sa rozhodne nenudíte a an osobný život vám príliš veľa času nezostáva.

Chceli by ste pracovať ako osobná asistentka Kate Middleton?

spolu hlasovalo 567 ľudí

Áno
83
Nie
484

- Najčítanejšie -