Presunúť na hlavný obsah

Najmarkantnejšie rozdiely medzi Kate a Meghan: V tomto si vojvodkyne jednoducho nesadli

Feminity

Hoci majú veľmi podobný štýl, názory na život a obe sú mladé, predsa len je niečo, v čom si vojvodkyne Meghan a Kate veľmi nesedia. Kvôli čomu si od seba držia odstup?

Aj na kráľovskom dvore to občas medzi v medziľudských vzťahoch škrípe. Nie je totiž vždy všetko také ružové, ako sa prezentuje navonok. A takto nejako je to aj so vzťahom, medzi manželkami britských princov. Napriek tomu, že majú očarujúce vojvodkyne toho veľa spoločného, sú aj veci, v ktorých si jednoducho nesadli. A veruže to navonok aj vidieť.  

Toto ich spája

Obe sú usmievavé, spontánne, napriek tomu, že musia dodržiavť protokol, zachovávajú si svoju nezávislosť, no a v neposlednom rade, majú jedinečný a nezameniteľný štýl. Navštevujú sa, rozumejú si v oblasti zdravého stravovania, ktoré obe zastávajú a ich názor na módu je jednotný. Dokonca si v mnohom radia a vymieňajú skúsenosti. Najmä v tomto období si chodila Meghan ku Kate po cenné rady ohľadom materstva. Zdá sa, že Harry si našiel krásku, ktorá je skutočne veľmi podobná jeho švagrinej. A teda nie, nie je pravda, že by si tieto dve ženy nevedeli prísť na meno. Je len pár vecí v ktorých sa nedokážu zhodnúť a názorovo si príliš nesedia. 

Prečítajte si: Ako sa udržuje roky vo forme Kate Middleton? Stačí lyžička tejto potraviny pred spaním a ručička na váhe pôjde dolu

Rozdiely, ktoré nedokážu prekonať

Ich povahové črty sú však odlišné. Kate je veľmi rozumná, umiernená, starostlivá a konzervatívna. Dodržiava protokol a až na minimálne odchylky sa snažia s Williamom robiť všetko tak ako sa to má, v rámci tradičnej etikety. Naopak Meghan je oveľa slobodnejšia duša, ktorá si s ničím nerobí ťažkú hlavu. Je typická bohémka. A Harry, ktorý vždy všetko riešil skôr srdcom ako rozumom, jej toleruje všetky jej požiadavky. Dokonca aj tie, ktoré sa veľmi nezľučujú s tým, čo káže palác.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovské deti stredobodom záujmu od plienok: Pozrite sa, čo všetko im prikazuje kráľovský protokol

A práve to je niečo, čo prekáža nielen Kate, ale aj jej manželovi, princovi Williamovi. Hoci tento na oko minimálny spor, medzi kráskami vyzerá nevinne, medzi bratmi buduje neustále napätie. Dokonca aj Kate, ktorá mala vždy k Harrymu veľmi blízko a bola mu ako staršia sestra, odrazu nechápe mnohé jeho rozhodnutia. Odkedy sa oženil, aj ich vzťah akosi ochladol. Nie, Meghan rozhodne nie je zlá, alebo nepríjemná, jednoducho bola zvyknutá roky na iný štýl života a nejako ťažšie sa jej dostáva do zaužívaných konvencií kráľovského paláca.  

Ktorá vojvodkyňa je Vám sympatickejšia?

spolu hlasovalo 1265 ľudí

- Najčítanejšie -