Presunúť na hlavný obsah

Reč tela jedného z najstabilnejších párov šoubiznisu: Čo prezrádza o Victorii a Davidovi Beckhamovcoch?

Zahraničné celebrity

Takmer 20-ročné manželstvo Victorie a Davida Beckhamovcov funguje tak ako máloktoré v šoubiznise. Odborníčka sa pozrela na ich reč tela v minulosti aj dnes, naprieč rokmi, ktoré majú za sebou. Čo ich gestá znamenajú?

Futbalová hviezda David Beckham a jeho dnes už manželka Victoria, bývalá členka populárnej Spice Girls, sú už od roku 1997 nerozluční napriek špekuláciám médií aj údajných nevier a ďalších vecí, ktorým museli počas takmer dvoch desaťročí čeliť na verejnosti. Odborníčka na vzťahy, Jane Greer, ktorú oslovil magazín Womenshealth, si posvietila na ich gestá, prejavy a celkovú reč tela. Čo o nich vypovedá? 

David drží Victoriu vždy často za chrbát

Na verejnosti David často drží svoju druhú polovičku za chrbát, čo signalizuje podľa odborníčky, že jej preukazuje starostlivosť. Drží nad ňou ochrannú ruku, teda mu aj po rokoch stále na nej záleží. Toto jeho pekné a milé gesto, ktoré nepochybne oceňuje aj sama Victoria.

Mohlo by vás zaujímať: Manželské tajomstvo vo vzťahu Beckhamovcov: Túto radu posunula Victoria najlepšej priateľke Eve Longorii

Držia sa na verejnosti za ruky

Na mnohých fotografiách sa na verejnosti držia za ruky, dokonca ešte stále, aj po mnohých rokoch. Toto gesto robia akoby podvedome a vďaka tomu pôsobia stále ako zamilovaní. Možno nie čerstvo, ale ich prepletené ruky vyjadrujú ich súdržnosť a podporu, ktorú prejavujú jeden voči druhému, tak ako kedysi aj dnes. 

David je ten čo rád vedie ako každý muž 

Hoci je nepochybne Victoria silná žena v súkromnej aj profesionálnej sfére ako každá manželka aj ona sa rada oprie o silného muža. Preto necháva Davida, aby ju viedol, pričom ju drží za ruku a ona kráča za ním. Nejde o to, že by si chcel David niečo dokazovať alebo o to, že je Victoria vo vzťahu tá „pozadu“, ale je to o dôvere a ponechaní akýchsi zaužívaných rolí, mužskej aj ženskej vo vzťahu. 

Čítajte tiež: Päť vecí, vďaka ktorým si udržíte iskru vo vzťahu: Na toto nedá dopustiť Victoria Beckham

Každý z nich sa vie presadiť aj nezávisle od seba

Táto fotografia, ktorá je jedna z mnohých, tiež podľa odborníčky o niečom vypovedá, konkrétne ich postoj. David a Victoria sú obaja silní partneri vo vzťahu, silné osobnosti, ktoré sa vedia presadiť aj nezávisle od seba. To, že im to spolu tak klape vo vzťahu ich robí o to silnejšími a možno aj úspešnejšími aj v pracovnej sfére. Nie nadarmo sa hovorí, že manželia, partneri by sa mali jeden druhého podporovať v osobnom rozvoji a raste. Presne takto to robia aj oni dvaja už celé roky. 

Spolu, ale každý sám za seba

Na iných záberoch dychtivých paparazzov, napríklad aj z červeného koberca, sa môže zdať, že sú si vzdialení alebo každý zameraný na niečo iné. Hoci sú vedľa seba, akoby tam boli každý sám za seba. Podľa odborníčky však ide len o čistú profesionalitu z oboch strán, čo neznamená, že sú odcudzení, ale vedia, že sa prispôsobiť situácii a majú čas byť tu jeden pre druhého v súkromí, nie na verejnosti. 

Intímne gestá prejavom chémie aj harmónie

V súkromných záberoch vždy mali a majú oči jeden pred druhého. Nielen oči, ale aj dotyky, ako napríklad na tejto fotografii, kedy sa intímne dotýka Victoria Davidovho členka. Alebo v ďalšom zábere, kedy si oprie hlavu o jeho rameno, čo je znakom toho, že mu dôveruje, že medzi nimi skutočná intimita aj harmónia fungujú a cítia sa pri sebe isto. 

Neprehliadnite: 5 vešcí, ktoré ste o ikone Victorii Beckham netušili: Odhaľte jej tajomstvo šťastného života

Tajomstvo ich úspešného vzťahu

Podľa odborníčky je táto dvojica k sebe veľmi intímna, ale na druhej strane sa vedia od seba v istej chvíli aj oddeliť, a vystupovať každý sám za seba. Možno práve aj to je tajomstvom ich úspešného dlhoročného vzťahu, že nepotrebujú byť za každú cenu na verejnosti prichytení ako čerstvo zamilovaní, pretože skutočnú lásku si vedia dokázať medzi sebou v súkromí a nepotrebujú ju prezentovať a dokazovať na silu pred celým svetom. 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus