Presunúť na hlavný obsah

Deti Angeliny Jolie sú už poriadne veľké: Pozrite, koľko rokov majú najstaršie a aký zvyk si osvojili

Zahraničné celebrity

Herečka Angelina Jolie by si aj po odlúčení s Bradom Pittom zaslúžila ocenenie za obetavú matku. Ona sama sa snaží deťom tvoriť oboch rodičov a vytvárať prostredie, z ktorého budú môcť čerpať aj v dospelosti. Toto je ich spoločný záujem. Milujú ho všetci členovia rodiny.

Byť mamou, ktorá ostane na svoje ratolesti sama, nie je určite ľahkou úlohou. Herečka Angelina Jolie sa však tejto výzvy chopila a zdá sa, že uspela. Áno, mnohí sú skeptickí, pretože Angelina má výpomoc v domácnosti a nezdá sa im, že by na deti naozaj bola sama. Je však prvotriednou mamou, ktorá sa snaží podtrhávať vo svojich deťoch to dobré.

Mohlo by vás zaujímať: Predĺžte si nohy raz-dva: Hollywoodske hviezdy vedia, ktoré typy topánok zaručene fungujú

Nové záujmy?

Keďže ich je spolu s mamou až sedem, nie vždy sa dá vyhovieť každému z detí. Najstarší Maddox má už neuveriteľných 17 rokov, hneď po ňom je Pax, ktorý má 14. Práve s Maddoxom si po rozvode s Bradom Pittom upevnila vzťah a je jej oporou. Tí najmenší, dvojičky Vivienne a Knox, majú dnes 10 rokov, preto sa stále treba venovať ich vzdelávaniu. Angelina preto postavila na piedestál rodinné večery. Je to ich čas, keď si nikto nerobí svoj vlastný program a medzi deťmi chce udržať túto zásadu čo najdlhšie, ako to bude možné. V puberte sa totiž často rodičom odcudzujú, ona by chcela predísť vzájomnému vzdialeniu.

S prichádzajúcimi jarnými dňami majú ich spoločné rodinné chvíle svoj vlastný podtext. Ešte pred Vianocami kúpila Angelina dom v L.A., ktorý mohli deti vyzdobiť podľa svojho vlastného želania. Dáva tak priestor ich kreativite a možnosti ručne si vystrihnúť ozdoby či momentálne pracovať na veľkonočných projektoch. Ručná práca je to, čo im mama chce ukázať, väčšinou totiž podporuje možnosť detí odreagovať sa od ich povinností. V novom veľkom dome na to majú dostatok priestoru všetci. 

Prečítajte si tiež: Viete, ako vyzerala jediná manželka sexsymbola Bradleyho Coopera? Toto si o ňom po rokoch myslí

Dôležité pre celoživotnú spokojnosť

Uznávaná herečka naozaj vie, čo robí. Jej zámer nie je čisto náhodný. Svoje tvrdenie by vedela podložiť vedeckými výskumami, ktoré sa odvolávajú na potrebu podnecovať v deťoch vlastnú iniciatívu a možnosť tvoriť. Nielenže samé majú radosť z procesu, v budúcnosti budú vedieť, že takýto kolektív, ktorý si pomáha je tou pravou voľnou pre šťastný život.

- Najčítanejšie -