Presunúť na hlavný obsah

Viete, ako vyzerala jediná manželka sexsymbola Bradleyho Coopera? Toto si o ňom po rokoch myslí

Zahraničné celebrity

Pred rokmi, skôr než stretol herec Bradley Cooper krásnu ruskú modelku Irinu Shayk, sa oženil s hereckou kolegyňou Jennifer Esposito. Uhádnete, v čom je skvelá jeho prvá a zatiaľ jediná manželka, a ako sa o svojom manželstve neskôr obaja vyjadrili?

Manželstvo na pár mesiacov 

Prvú a zatiaľ jedinú manželku obľúbeného hollywoodskeho fešáka, Bradleyho Coopera možno až tak nepoznáte z filmových trhákov, ale skôr z televíznych seriálov. Bradley a Jennifer Esposito sa stretli v čase, keď mali za sebou pár rolí v televíznych seriáloch a na oboch tie väčšie herecké príležitosti ešte len čakali. Dokopy sa dali v roku 2005, o rok na to sa už vzali a po štyroch mesiacoch sa už aj rozviedli. Vtedy sa ani jeden z nich k dôvodom rozvodu nevyjadroval. Obaja prehovorili až po rokoch a možno vás ich slová zaskočia. 

Mohlo by vás zaujímať: Na verejnosti ich spolu často neuvidíte: Silný pár Bradley Cooper a Irina Shayk si vo vzťahu zakladajú na tomto

Bol vtipný, múdry, arogantný aj skvelý manipulátor 

Ako informuje magazín Harper´s Bazaar, vo svoje knihe, hoci nepriamo, Jennifer, ktorá bojovala s celiakiou počas manželstva s Bradleym povedala aj toto: „Nájsť niekoho, koho by ste milovali a kto by ma miloval vás, sa zdalo byť v tomto osamelom meste Los Angeles každým dňom nemožnejšie. Potom som niekoho stretla a prijala pozvanie na rande. Mala som si však všimnúť tie červené vlajky už od začiatku – vlastne to bola viac ako celá pochodujúca skupina červených vlajok - ale ignorovala som ich, lebo úprimne, som si nemyslela, že vzťah niekam smeruje. Bol vtipný, múdry, koketný, arogantný a skvelý manipulátor.“ Hoci nikde nie je uvedené  meno Bradley alebo oslovenie môj vtedajší manžel napísané, mnohí sa domnievajú, že jediný o ktorom sa takto mohla Jennifer vyjadriť, bol práve Bradley Cooper

„Bolo to niečo, čo sa stalo“

Keď sa v roku 2011 spýtal rozhlasový moderátor v jednej šou Bradleyho na jeho manželstvo s Jennifer odpovedal veľmi stroho slovami: „Bolo to niečo, čo sa stalo. Dobrá vec je, že sme si to uvedomili. Niekedy si to len uvedomujete.“ Na povrch vyšli po čase aj veci ohľadom ich rozvodu, vraj obaja súhlasili, že budú dodržiavať podmienky manželskej dohody. Aj jeden aj druhý sa navždy vzdali akéhokoľvek práva na získanie manželskej podpory od druhej strany, čo sa týka aj financií. 

Čítajte tiež: Vďaka dieťaťu majú k sebe ešte bližšie a svoje súkromie si strážia o to viac: O ktorom hollywoodskom páre je reč? 

Jej ochorenie ju priviedlo k jej záľube  

Jennifer jej ochorenie, celiakia, časom priviedla aj k napísaniu kuchárskej knihy a dokonca k otvoreniu vlastnej bezlepkovej pekárne v New Yorku, Jennifer´s Way, kde predáva rôzne bezlepkové bagety, koláčiky a ďalšie špeciality. Je z nej skutočne dobrá kuchárka a pekárka. O svoju záľubu sa delí aj so svojimi fanúšikmi, keďže si zriadila aj instagramový účet zameraný na varenie, zdravú výživu a bezlepkové jedlá. 

Neprehliadnite: Svetová topmodelka Irina Shayk ukázala malú dcérku: Takto im to spolu pristalo na prechádzke v New Yorku

Obaja išli ďalej a zdajú sa byť šťastní

Ako to vlastne medzi týmito dvomi bolo, či bol Bradley manipulátor a či možno nebola na vine aj sama herečka, vedia len oni sami. Každopádne sa nerozišli v zlom, rozvod neprebehol búrlivo a obaja mali potom aj iné vzťahy, v ktorých našli šťastie. Bradley je dnes zdá sa šťastný po boku ruskej modelky Iriny Shayk, s ktorou vychovávajú aj dcérku Leu, a Jennifer má tiež dnes po svojom boku istého fitness trénera, pri ktorom vyzerá spokojne.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus