Presunúť na hlavný obsah

V plavkách a úplne bez retuše: Modelka svetových rozmerov sa za svoje telo nehanbí, jeho veľkosť si užíva

Zahraničné celebrity

Modelka Ashley Graham, ktorá je známa po celom svete nie je jediná, ktorá stojí za veľkou osvetou zameranou na zmenu náhľadu na ženské telo. Kanadská plus-size modelka Kristina Yeo ju v tom nenecháva samú.

Síce u nás nie je meno Kristina Yeo až také známe ako Ashley Graham, ich telá sa stávajú súčasťou svetových kampaní, ktoré sú zamerané aj na spodné prádlo, nevynímajúc plavky. Retuš je v ich prípade tabu, hodnoty mladých žien sa posúvajú od dokonalého vzhľadu k vlastnému definovaniu ideálov postavy. 

Mohlo by vás zaujímať: 60-ročná modelka v reklame na spodnú bielizeň: Mladým ročníkom odkazuje, že sa to dá aj bez retuše

Nebojí sa to povedať otvorene 

Kristina si za svojimi vyjadreniami otvorene stojí. Keď vidí, ako sa mení módny priemysel, nedá jej nevyjadriť svoj názor. „Moje telo nie je „dokonalé“ a som s tým úplne ok, pretože nikto z nás nie je dokonalý,“ povedala úprimne pod svojou fotografiou na sociálnej sieti. Pôvabná žena ako je ona sa naozaj nemá za čo hanbiť. Veľkosť jej tela, nech je akákoľvek, by mala robiť šťastnú práve ju. Posudzovanie od ostatných nemá šancu, kým je človek vyrovnaný sám so sebou.

Nebuďte na seba príliš tvrdí

Postava, o ktorú sa snažia mnohé ženy, im nie je vždy dopriata. Je tomu tak z rôznych faktorov a Kristina vie, že genetika sa na nej podpísala tiež. Jej posolstvo však má jasné znenie: „Prosím, nebuďte na seba tvrdí, namiesto toho, si užívajte čas s priateľmi,“ hovorí na margo neprijatia vlastného ja. Záleží jej na sociálnych hodnotách, avšak na tých, ktoré ju vedia formovať pozitívne. 

Prečítajte si tiež: Malý módny trik Iriny Shayk si zamilujete aj vy: Vďaka tomuto budete vyzerať oveľa štíhejšie

Aj ona má svoje zlé dni

Síce blondínka pôsobí naozaj vyrovnaným dojmom, nebojí sa priznať si, že je predsa len človek. Aj ona sama máva dni, keď sa necíti krásna taká, aká je. Upozorňuje však, že my ľudia nie sme roboti, ale bytosti, ktoré majú právo na svoje vlastné nedostatky. Iba vďaka nim sa vieme posúvať ďalej. Kristina si preto svoje telo váži také, aké je, sústredí sa však na to, ako sa cíti zvnútra. 

- Najčítanejšie -