Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyne Kate a Meghan sa inšpirujú štýlom princeznej Diany: Pozrite si, čo majú všetky tri spoločné

Feminity

Princezná Diana sa stala veľkým zdrojom inšpirácie pre obe vojvodkyne. Nielenže všetky tri milujú jednu farbu a veľmi im pristane, ale aj strihy nosia veľmi pdobné. Pozrite sa, čo ich spája.

Dve brunetky, jedna blondínka a skvelý štýl. Aj tak možno definovať Kate, Meghan a princeznú Dianu. Mamu princa Williama a Harryho, spája s manželkami jej synov toho naozaj veľmi veľa. A nielen veľké srdce a nespútaná povaha. Najmä čo sa týka vkusu a štýlu, majú toho skutočne mnoho spoločného.  

Prečítajte si tiež: V plavkách a úplne bez retuše: Modelka svetových rozmerov sa za svoje telo nehanbí, jeho veľkosť si užíva

Vec, ktorú majú spoločnú

Diana sa v čase svojej najväčšej slávy a popularity považovala za najlepšie obliekanú ženu Británie. A niet sa čomu diviť. Princezná mala veľmi dobrý vkus a cit pre módu. A rovnako je to aj v prípade manželiek jej synov. Meghan a Kate sa stali inšpiráciou pre tisícky žien po celom svete. Obdivujeme ich minimalizmus, zmysel pre detaily a cit pre farby. A hoci ich zväčša vídať skôr v prírodnejších odtieňoch, predsa len obe milujú jednu výraznú farbu. A tú zbožňovala aj princezná Diana. Aj keď sa vraví, že do červenej musí človek dospieť, zrejme ide len o nepísané pravidlo. My totiž musíme uznať, že všetkým trom neuveriteľne pristane. 

Čerevená je odtieňom lásky a príťažlivosti, preto by vám v šatníku nemala chýbať. Hoci je nápadná a neprehliadnuteľná, ak ju skombinujete so simple čiernymi doplnkami, budete vyzerať jedinečne. Diana aj Meghan presne vedia, ako na to. Takáto kombinácia má v sebe naozaj iskru a ak stavíte na kvalitné materiály, budete pôsobiť dôstojne a elegantne zároveň.

Na móde je skvelé, že je v nej dovolená hravosť. Diana s Meghan sú si toho vedomé. Kombinácia červenej a fialovej môže vyzerať naozaj jedinečne. Takýto look osvieži celkový dojem je naozaj veľmi chic.

Mohlo by vás zaujímať: Najmarkantnejšie rozdiely medzi Kate a Meghan: V tomto si vojvodkyne jednoducho nesadli

Ak predsa len patríte medzi konzervatívnejšie typy a nemáte na celkový outfit v tejto farbe odvahu, skúste káro. Obliecť si ho môžete v rôznych podobách a pristane takmer každému. Budete pôsobiť hravo aj žensky. A vek v totmo prípade určite nie je prekážkou. Hodí sa vám, či máte 20, 30 alebo 40.

Tak čo, necháte sa aj vy inšpirovať ženami z paláca a skúsite do svojho šatníka aplikovať túto výraznú farbu?

Patrí červená medzi Vaše obľúbené farby?

spolu hlasovalo 263 ľudí

Áno
202
Nie
61

- Najčítanejšie -