Presunúť na hlavný obsah

Sexi kráska z Voice Tereza Kerndlová si na vzhľade dáva záležať: Strava tvorí 70-80% úspechu!

Zahraničné celebrity

Česká speváčka Tereza Kerndlová je momentálne aj moderátorkou populárnej speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko. Ona sama však vie byť inšpirátorom žien, jej postava je totiž ukážkou toho, ako si vie úspešne vytrénovať svoje vlastné telo.

Speváčka Tereza Kerndlová má za sebou rôzne obdobia, počas ktorých mala možnosť vyskúšať si, aké je to namáhať svoje vlastné telo. Ak bola s niečím na ňom nespokojná, vedela, že je na čase sa odhodlať a úplne zmeniť svoje stravovanie. K top postave používala aj 50 minútový program na cvičenie, ktorého autorkou bola ona sama. Pri formovaní postavy sa však zameriava aj na stravu, ktorá predsa podľa dietológov tvorí až 70-80% celkového úspechu.

Mohlo by vás zaujímať: Deti Angeliny Jolie sú už poriadne veľké: Pozrite, koľko rokov majú najstaršie a aký zvyk si osvojili

K zlepšeniu svojej postavy si vie pomôcť

Tereza Kerndlová si fanúšikov na sociálnych sieťach získala aj svojimi fotkami, na ktorých im mala možnosť ukázať svoje božské telo. Jej tip-top postava sa jej samej však od začiatku nebudovala ľahko. Priznala sa, že jej kondícia nie je taká, akú ju mala pred dvoma rokmi a odhodlala sa aj k radikálnejšiemu vyhláseniu – cvičenie nemá rada, uviedla konkrétne: „Neznášam to, nebaví ma to, ale nedá sa s tým nič robiť. Proste MUSÍM.“ 

Svoju rutinu si preto dolaďuje aj výživovými doplnkami, ktoré najprv skúša a sleduje ich vplyv na vlastnú postavu. Sama tak objavila možnosť odstrániť zo svojho tela prebytočnú vodu, pretože tá sa v tele môže zadržiavať a spôsobovať neestetické prejavy. 

Pozor na sladké

Speváčka má rada práve jedlá, ktoré voňajú svojou vlastnou sladkou chuťou. Naučila sa však regulovať ich príjem, neodstrihla ich úplne, pretože to nie je cesta, ktorá by dokázala viesť k spokojnému životu. Zázrak je v moderovaní toho, čo vkladáme do úst. Ak si chcete dopriať deň, na konci ktorého si dáte sladký koláčik či čokoládu, premýšľajte o tom už dopredu a radšej voľte malý  a ľahký obed. 

Prečítajte si tiež: Ako to Nicole Scherzinger robí, že má ploché brucho aj po 40-tke? Pomáha jej v tom jedna dôležitá diétna zásada

Terezinou radou je tiež zvyknúť si na zdravé sladké. Toto slovné spojenie už dávno nie je iba mýtom. Zdravé sladkosti vedia byť plné proteínov a prírodných cukrov. Môžete tak voliť tyčinky, tak ako Tereza, ktoré budete mať pri ruke a vaše maškrtenie bude tolerované. Chúťky na umelé a nezdravé dodatky stravy tak budete mať pod kontrolou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe