Presunúť na hlavný obsah

J Lo sa ide po štvrtýkrát vydávať: Kto a aký príbeh sa však skrýva za jej predchádzajúcimi manželstvami?

Zahraničné celebrity

Tri manželstvá za sebou a štvrté pred sebou. Tak sa zdá, že speváčka a herečka Jennifer Lopez na lásku predsa len stále verí. Tentokrát sa jej vyvoleným stal o pár rokov mladší hráč bejzbalu, Alex Rodriguez. No prečo stroskotali jej predchádzajúce manželstvá?

J Lo má počas svojej dlhoročnej kariéry za sebou veľa neúspešných vzťahov a dokonca tri neúspešné manželstvá. Napriek tomu na lásku nezanevrela, ale prijala ponuku na manželstvo  od svojho súčasného partnera, bejzbalového hráča Alexa Rodrigueza. Aké príbehy sa však skrývajú za jej predchádzajúcimi manželstvami?

Prvé manželstvo, Ojani Noa v 1997

Ojani Noa bol prisťahovalcom z Kuby, ktorý bol čašníkom v dobe, kedy spoznal krásnu, mladú, 28-ročnú J Lo, ktorá sa už vtedy presadila ako speváčka a herečka. Chodili spolu len 10 mesiacov, keď sa vzali a manželstvo nevydržalo ani rok. J Lo rýchlo pochopila, že hispánsky čašník sa chcel na jej úkor len zverejniť, poprípade užiť si jej peňazí. Jej rozvod bo teda hotovým peklom, pretože Ojani chcel z manželstva s Jennifer vytĺcť čo najviac. Po rozvode poskytoval bulváru skutočne veľa súkromných, intímnych informácií z ich spoločného života aj o J Lo, napriek tomu, že bola pri rozvode vypracovaná aj zmluva o mlčanlivosti, ako prezradil magazín Marie Claire. No Ojani sa v šoubiznise zabýval ako model, herec či zabávač. Jedna krátka epizóda s J Lo mu teda zabezpečila život snov. 

Mohlo by vás zaujímať: J Lo prekonáva 10-dňovú výzvu bez cukru: Pozrite sa na jej brušné svaly a prečo si vlastne tak veľa odopiera?

Druhé manželstvo,  Cris Judd v 2001

V 2001 J Lo podľahla a povedala áno americkému choreografovi a hercovi, Crisovi Juddovi. Manželstvo bolo v tomto prípade tiež výsledkom len krátkej známosti, 7 mesiacov. Stretli sa pri nakrúcaní hudobného videa J Lo. Len rok po svadbe prestali spolu žiť a rozviedli sa o ďalší. Príčinou rozchodu tento krát bolo šialené pracovné nasadenie speváčky rovnako ako aj pracovné aktivity jej manžela, ktoré sa viac nezlučovali. Viac času trávili od seba ako spolu a to manželstvo len ťažko ustojí. Napriek tomu sa rozišli v dobrom a aj po rokoch sa na adresu toho druhého pekne vyjadrovali. Takže v tomto prípade sa žiadne škandály nekonali.

Čítajte tiež: Osobný tréner J Lo prezradil, prečo má speváčka skvelú genetiku: Vďaka nej na prahu 50-tky vyzerá skvelo

Tretie manželstvo, Marc Anthony v 2004

Ako o veľkej osudovej láske hovorila J Lo o svojom treťom manželovi, Marcovi Anthonym, americkom spevákovi. Ani v tomto prípade Jennifer nečakala príliš dlho, pretože si ho vzala už rok od druhého rozvodu, v roku 2004 po dvoch mesiacoch randenia. No vraj sa priatelili aj roky predtým. Dokopy ich zviedla ako inak práca.

Manželstvo s Anthonym prinieslo do súkromného života speváčky po štyroch rokoch neopísateľné šťastie v podobe jej dvoch krásnych dvojičiek, Emme Marie a Maximiliana Davida. Bohužiaľ, hoci sa zdalo, že rozprávka bude mať šťastný koniec, aj toto manželstvo sa rozpadlo v roku 2011. Nebola v tom nevera, ale len ochladene citov, pričom obaja usúdili, že v záujme ich detí bude lepšie rozviesť sa. Dodnes spolu vychádzajú a ostali vraj priateľmi. 

Neprehliadnite: Pozrite sa na romantické fotografie ako sa Jennifer Lopez hrá na turistku v Paríži so svojou láskou!

Štvrtý pokus, posledný pokus? 

Možno je to speváčkinou vyzretosťou, že tentoraz povedala áno po takmer dvojročnej známosti a to hráčovi bejzbalu, Alexovi Rodriguezovi. Ich stretnutie prebehlo ako inak na zápase, kedy ho sama speváčka oslovila, pozdravila. Stačil vraj jediný pohľad, aby ju Alex kontaktoval a išli spolu na prvé rande.

Pre oboch to teda bola vraj láska na prvý pohľad. Alex ju požiadal o ruku na dovolenke na Bahamách a prekvapujúco J Lo sa dala nahovoriť aj na štvrtú svadbu. Obaja sa na svojej sociálnej sieti pochválili aj jej diamantovým prsteňom a momentkou z tohto pre nich dôležitého životného okamihu. 

Termín si však nestanovili, pretože ako sama J Lo prezradila, pri prvých manželstvách sa ponáhľala, teraz sa nemá kam ponáhľať.

Myslíte si, že na štvrtý pokus manželstvo J Lo už vyjde?

spolu hlasovalo 191 ľudí

Áno
60
Nie
131

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe