Presunúť na hlavný obsah

Nádherná J. Lo má tesne pred päťdesiatkou: Aj takto sa táto sexi diva udržuje neustále vo forme

Zahraničné celebrity

Kedysi jej telo plné kriviek nespĺňalo požiadavky štíhlej postavy. Dnes je Jennifer Lopez aj po dvoch deťoch jednou z najsexi žien planéty. Ako sa však táto talentovaná a ambiciózna žena udržuje vo forme a v čom spočíva tajomstvo jej neuveriteľne mladistvého vzhľadu?

Správny režim a neustály pohyb

J. Lo sa netají tým, že si každý deň dopraje poriadny tréning. Aj napriek tomu, že nemá vždy náladu, premôže sa pretože vie, že sa po tvrdom cvičení bude cítiť neuveriteľne dobre a plná energie. Základom však pre ňu zostáva dostatočný príjem tekutín, ktoré sa snaží dopĺňať hlavne pred tréningom a počas neho.

Nenechajte si ujsť: Jennifer Lopez nikdy nemala núdzu o mužov: Neuveríte, s koľkými vo svojom živote sa táto sexi diva skutočne zaplietla

Táto kráska neustále tvrdí, že tanec a pohyb sú a vždy boli nedomysliteľnou súčasťou jej života a pomáhajú jej ostať pozitívnou za každých okolností.

Nielen telo, ale aj krásna pleť je odrazom zdravého jedálnička

Mamička dvoch krásnych dvojičiek si okrem správneho cvičenia dopraje i vyvážený príjem kalórií. Sama totiž verí tomu, že jej strava neovplyvňuje len jej hmotnosť, ale aj zdravie samotnej pokožky, ktorá je alfou a omegou krásnej ženy. Jennifer sa preto snaží jesť naozaj pravidelne s veľkým prísunom ovocia a zeleniny, ktorými vypĺňa čas medzi hlavnými jedlami.

Neprehliadnite: Aj krásna Jennifer Lopez podľahla trendu retušovania vlastných fotiek: Čo si známa speváčka vylepšuje?

Zdravú alternatívu v podobe šalátu či zeleniny s rybou si vyberá aj v prípade spoločnej večere s priateľmi, ktorú nikdy neodmietne. Jej sociálna povaha ju totiž núti tráviť čo najviac času v spoločnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Energiu dobýja i vďaka svojim ratolestiam

Okrem správneho pohybu a jedálnička pomáha Jennifer načerpať energiu i čas strávený s jej krásnymi dvojičkami, ktoré robia slávnej mame spoločnosť na každom kroku. Rada s nimi oddychuje po ťažkom tréningu či vystúpení a ich podpora a povzbudenie sú práve tým, z čoho J. Lo čerpá inšpiráciu i spálené kilojaule.

Inšpirujte sa: Vyzerajú ako dvojičky: Jennifer Lopez má doma okrem svojej vlastnej kópie ešte niekoho!

Speváčka miluje samu seba

Dôležitým aspektom, ktorý dopomáha tejto kráske k spokojnosti je hlavne to, že sa naučila milovať svoje telo aj s jeho nedokonalosťami a snaží sa neustále pracovať na tom, aby bola spokojná sama so sebou. Základom je podľa Jennifer neporovnávať sa s ostatnými štíhlejšími či krajšími, ale ísť si vlastnou cestou a za svojimi snami. Len to totiž robí človeka naozaj šťastným. 

Prečítajte si: Rozchody roka, ktoré sme (ne)čakali: Okrem Brada a Angeliny si po 11 rokoch dali zbohom ďalší známi herci

Myslíte si, že Jennifer Lopez vyzerá dobre na svoj vek?

spolu hlasovalo 533 ľudí

Áno
524
Nie
9

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus