Presunúť na hlavný obsah

Dieťa Meghan a Harryho sa má narodiť v tomto znamení: Ide o rovnaké ako princezná Charlotte, Louis i kráľovná

Zahraničné celebrity

Prvorodené dieťa vojvodkyne Meghan Markle a princa Harryho sa narodí už čo nevidieť a s dvomi deťmi vojvodkyne Kate a princa Williama a samotnou kráľovnou Alžbetou bude mať niečo spoločné. Je to preň dobré alebo zlé znamenie?

Znamenie prezrádza o ňom už teraz mnohé 

Prvorodené dieťa vojvodkyne Meghan a princa Harryho sa má na svet pýtať už začiatkom jari, čiže onedlho. Každý je samozrejme zvedavý, či to bude dievčatko alebo chlapec a tiež to, ako bude vyzerať. Po kom podedí napríklad črty tváre, to sa dozvieme až keď sa skutočne narodí a bude svetu predstavené. No niečo o jeho povahových črtách nám prezrádza už teraz aj znamenie, v ktorom sa má narodiť.

Mohlo by vás zaujímať: Perfektná párty pre bábätko vojvodkyne Meghan Markle a princa Harryho: Kto sa o ňu postaral?

Silná, spoľahlivá a kreatívna osobnosť

Samozrejme za predpokladu, že sa ich vytúžené dieťa narodí v termíne, v ktorom má, teda koncom apríla až začiatkom mája, malo by byť v znamení býka. To znamenie vymedzujú dátumy, 20. apríl až 20. máj. Podľa charakteristiky tohto znamenia by mal byť človek narodení v znamení býka skutočne silnou, spoľahlivou aj kreatívnou osobnosťou. Čo ešte?

Čítajte tiež: Meghan Markle a význam jej tehotenského triku: Toto pravidlo si v obliekaní osvojila a vyzerá naozaj úžasne 

Tvrdohlavosť v mene správnej veci by mohla byť prínosom 

Ich dieťaťu by podľa znamenia býka nemala chýbať ani prirodzená inteligencia, ambicióznosť či dôveryhodnosť. Sami býci si cenia úprimnosť nadovšetko a sú hrdí na to, že ich osobné vzťahy sú priateľské. No ako každé znamenie, majú aj svoje „neduhy“. Konkrétne býk je veľmi tvrdohlavý, ale spravidla v tom, o čom je presvedčený, že za to stojí obhajovať to ako správnu vec. Práve táto vlastnosť by mala byť pre budúceho kráľovského potomka skutočným prínosom. 

Neprehliadnite: Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa už sťahujú: Viete, v akom štýle bude zariadený ich domov a detská izba?

Umelecké vlohy ako princezná Charlotte

Viete, čo bude mať dieťa Meghan a Harryho spoločné nielen so samotnou kráľovnou Alžbetou, ale aj s dvomi deťmi vojvodkyne Kate a princa Williama? Práve znamenie býka. Malá a rozkošná princezná Charlotte a jej mladší brat, princ Louis, ktorý bude mať ešte len jeden rok, sú narodení v znamení býka rovnako ako aj kráľovná Alžbeta.

Pri malej princeznej Charlotte, narodenej 2. mája, sa napríklad jej umelecká a kreatívna osobnosť býka naplno prejavila. Umelecký talent zdedila najskôr po svojej mame Kate. V tomto smere by si mohla Charlotte so svojou malou sesternicou alebo bratrancom skutočne rozumieť.

S princom Louisom, narodeným zase 23. apríla, budú skoro rovesníci, takže by z nich tiež mohli byť okrem rodiny aj dobrí priatelia

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus