Presunúť na hlavný obsah

Kľúč k bezchybným outfitom modelky Gigi Hadid: Udrel do očí aj vám?

Zahraničné celebrity

Gigi Hadid je americká topmodelka, ktorá je stelesnením ženskej krásy pre nejedného muža. Pre mnoho žien je zase módnou ikonou, ktorej outfity sú pre ne inšpiráciou pri definovaní ich vlastného štýlu. Zrejme i samotná Gigi nasleduje v móde určité pravidlo, ktoré jej k bezchybným outfitom dopomôže. Je neprehliadnuteľné aj pre vás, však?

Rovnako, ako mladej modelke nemožno odoprieť krásu či popularitu, nemožno jej odoprieť ani jej vkus a cit pre módu. Pri pohľade na jej mamu Yolandu či sestru Bellu, musíme uznať, že dámy s určitosťou dostali tieto danosti “do vienka” a priezvisko Hadid je zrejme synonymom úspechu.

Neprehliadnite: Čerstvá 37-ročná mamička Meghan Markle: Toto ste o malom princiatku Archie Harrison Mountbatten-Windsorovi netušili

Model off-duty

To, že sa modelka Gigi Hadid na mólach ukazuje v tých najlepších outfitoch je samozrejmosť. Vyzerať dokonale je predsa jej práca. Gigi si však tento svoj štandard zachováva aj mimo svojich pracovných povinností a jej off-duty štýl je plný inšpirácie. A to bez ohľadu či hľadáte outfity  zamerané na modernú eleganciu či trendovú ležérnosť.

Kľúč k úspechu  

Hovorí vám niečo slovné spojenie “monochromatický look”? Ak ste ho aj doteraz nepoznali, pri pohľade na nasledujúce outfity krásnej modelky budete celkom jasne tušiť. o čom je reč. Podstatou monochromatického štýlu obliekania je, že celý váš outfit bude postavený na jednej konkrétnej farbe, resp. na viacerých odtieňoch tej istej farby. Tento štýl si evidentne obľúbila aj modelka, ktorá ho nosí opakovane a mimoriadne presvedčivo. 

Prečítajte si tiež: Rodina tejto krásnej mamičky je na zjedenie: Keď uvidíte jej fotografie, zostanete v nemom úžase

Odtiene oranžovanej

Gigi Hadid je kráľovnou modernej elegancie, ktorá v jej podaní rozhodne nie je nudná. V prípade tohto outfitu zvolila nielen jednodtný odtieň sýtej oranžovej farby, no svoj look postavila aj na ďalšom nepísanom pravidle, ktoré je pre monochromatické outfity podstatné. A tým je kombinovanie rôznych materiálov.

Yellow casual

Monochromatický štýl nie je výsadou len elegantného štýlu. Tento spôsob vystavania oufitu môžete podobne, ako to to v tomto prípade urobila Gigi, zvoliť aj v prípade ležérnych voľnočasových aktivít. Odtieňmi žltej netrafíte vedľa. Pristanú tak brunetkám, ako aj blodínkam, ktorou je i modelka.

Tlmené chic odtiene

Modelka Gigi Hadid pri výbere tohto outfitu stavila nielen na svoj obľúbený monochromatizmus, no siahla tiež po momentálne veľmi trendovom nohavicovom kostýme v štýle 80. rokov. Táto dámska verzia pánskej klasiky vyzdvhla jej ženskosť. Gigi je jednoducho chic. 

Nežná ružová

Krásna Gigi Hadid mala na móle príležitosť vyskúšať si rôznorodé farebné kombinácie. V prípade svojho súkromia teda trafí vždy do čierneho. Resp. v tomto prípade do ružového. Monochromaticky zladené pudrové odtiene tejto farby jej ako prirodzenej blondínke mimoriadne pristanú. Hoci ide o športový outfit, pôsobí nežne a dievčensky.

- Najčítanejšie -