Presunúť na hlavný obsah

Je to oficiálne: Najmladšia miliardárka Kylie Jenner rozširuje svoje impérium. Do čoho sa púšťa?

Zahraničné celebrity

Najmladšej členke rodinného klanu Kardashianovcov sa vo veku 21 rokov podarilo niečo, čo jej môžu závidieť aj jej staršie sestry. Stala sa najmladšou miliardárkou všetkých čias. Tento milník dosiahla online predajom dekoratívnej kozmetiky. Kylie sa rozhodla na svoj úspech nadviazať a rozšíriť tak svoje portfólio.

 

Na začiatku príbehu bolo slávne meno Kylie Jenner a 250 000 dolárov, ktoré dokázala najmladšia zo sestier Kardashian-Jennerových za menej než tri roky premeniť na neuveriteľných 900 miliónov dolárov. Časopis Forbes v marci označil Kylie Jenner za najmladšiu “self-made” miliardárku v histórii. Toto významné ocenenie je jasným prejavom toho, že Kylie dokázala prekročiť svoj tieň a dokázala tak svetu, že je omnoho viac než len hviezdou rodinnej reality show.

Neprehliadnite:  Kľúč k bezchybným outfitom modelky Gigi Hadid: Udrel do očí aj vám?

Ďalší krok

Po raketovom štarte a masívnom úspechu Kylie Cosmetics bola Kylie Jenner pripravená priniesť opäť raz niečo nové a obohatiť tak jej kozmetické impérium. Kylie Jenner sleduje na jej Instagrame 135 miliónov fanúšikov. Keď sa na svojich fotografiách začala čoraz častejšie objavovať nenalíčená, začali mať intenzívne tušenie, že pre nich podnikavé Kylie niečo chystá. 

Prečítajte si tiež: Čerstvá 37-ročná mamička Meghan Markle: Toto ste o malom princiatku Archie Harrison Mountbatten-Windsorovi netušili

Kylie skin

21-ročná podnikateľka krátko na to predstavila svoj najnovší projekt, ktorý dostal názov Kylie Skin. Ten bude oficiálne v predaji od 22. mája a bude pozostávať zo šiestich základných produktov, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti. Ako Kylie sľubuje, pre svoje zákazníčky si pripravila to najlepšie z najlepšieho. Produkty sú údajne vegánske, sú vyrobené bez parabénov, bez sulfátov a lepku. Každý z jej nových produktov pritom nebude drahší ako 30 dolárov. Za kompletnú sadu starostlivosti o pleť zaplatíte 125 dolárov. „Starostlivosť o pleť a make-up idú ruka v ruke. Kylie Skin bolo niečo, čo som si vysnívala krátko po Kylie Cosmetics. Pracovala som na tom celú večnosť, takže stále nemôžem uveriť, že to konečne oznamujem,” pochválila sa na svojom Instagrame pyšná Kylie Jenner.

- Najčítanejšie -