Presunúť na hlavný obsah

Ranná beauty rutina Elsy Hosk si vás okamžite získa: Takto sa dopracujete za 8 týždňov k telu bez celulitídy

Feminity

Pokiaľ túžite po perfektných krivkách, no stále ste nenašli recept, ako sa k nim dopracovať, skúste dennú skrášľovaciu rutinu Elsy Hosk. Verte, že vďaka jej tipom, môžete celulitíde povedať "Au revoir"!

Blonďavý anjelik z Victoria’s Secret Elsa Hosk vyzerá božksy. Áno vieme, živí sa vlastným telom, takže sa to od nej prirodzene očakáva. Viete však, na čo nedá éterická kráska, v boji s pomarančovou pokožkou dopustiť? Ak chcete mať telo ako známa topmodelka, skúste si osvojiť jej rannú beauty rutinu. 

Neprehliadnite: Scarf print: Tento vzor už viac nepatrí len šatkám, nájdite si v ňom to svoje

Moje telo môj chrám...

Elsa Hosk patrí medzi najvyhľadávanješie a najžiadanejšie topmodelky súčasnosti. A my sa tomu ani nedivíme. Pohľad anjela, zvodné plné pery a telo snov, ju na to priam predurčujú. Plavovláska však veľmi dobre vie, čo je pre takýto vzhľad najpodstatnejšie. Viete ako sa to hovorí: ”Moje telo, môj chrám..” Elsa to dodržiava do bodky. Podľa nej je základom nezabúdať na seba, počúvať svoje telo a dôkladne sa o neho starať za akýchkoľvek okolností. Aj napriek tomu, že je extrémne štíhla, sama v jednom z rozhovorov pre americký denník priznala, že bojovala s pomarančovou pokožkou. Objavila však tajomstvo, ako sa jej celkom rýchlo zbaviť. Za osem týždňov sa dostala do formy a odvtedy nevie, čo to celulitída je. Zaujíma vás, čo pre seba robí?

Miluje ranné rituály

Ak ste si mysleli, že sympatická blondínka začína svoj deň šálkou kávy mýlite sa. Každé ráno si Elsa dopraje horúcu vodu so zázvorom, kajenským korením a citrónovou šťavou. Toto je ten najrýchlejší spôsob, ako prečistiť svoj organizmus. Keď bojujete s pomarnčovou pokožkou, je alfa a omega. Vtedy totiž musíte svoje telo zbaviť toxínov. Ak bude dobre pracovať a fungovať váš lymfatický systém, celulitída vás bude obchádzať oblúkom.

Pokiaľ sa chcete daného neželaného stavu vašej pokožky zbaviť raz a navždy, začínajte svoj deň týmto nápojom. Následne by ste 45 minút nemali jesť nič. Elsa si na raňajky potom dopraje len smoothie. Jej obľúbená je kombinácia špenátu a jablka. Ak tam pridáte aj štipku chilli, je to len plus. Kapsaicín tiež významnou mierou prispieva k znižovaniu hmotnosti. Po takýchto raňajkách by ste si mali ísť na 30 minút zabehať. Efekt sa údajne dostaví nejneskôr do 8 týždňov. No a pri pohľade na takéto telo to za skúšku stojí, no nie? 

Prečítajte si tiež: Sú spolu 18 rokov a stále ako čerstvo zamilovaní: Daniela Peštová venovala Paľovi Haberovi to najkrajšie vyznanie

Skúsite rannú beauty rutinu Elsy Hosk?

spolu hlasovalo 32 ľudí

Nie
31

Diskusia k článku

comments powered by Disqus