Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham oslavuje 45 rokov: Pozrite si, ako vyzerala PRED a PO estetických zákrokoch a ako s ňou išiel čas

Zahraničné celebrity

Victoria Beckham vo svojom živote rozhodne nezaháľala. Svoju kariéru začala ako členka megaúspešnej popovej skupiny 90.rokov, na popularite neskôr získala manželstvom s obľúbeným futbalistom a dnes úspešne buduje svoje módne impérium.

Victoria Beckham dnes oslavuje 45. narodeniny, ktoré by jej pri pohľade na ňu hádal len málokto. Po zamyslení sa nad jej životom neostáva iné len konštatovať, že ak človek skutočne chce, dokáže toho veľa. Victoria je dôkazom toho, že dnes si už žena nemusí vyberať medzi kariérou a rolou matky. Victoria je vo veku 45 rokov matkou 4 detí a mimoriadne úspešnou módnou návrhárkou.

Neprehliadnite: Scarf print: Tento vzor už viac nepatrí len šatkám, nájdite si v ňom to svoje

Včera…

Posh spice, ako jej zvykli hovoriť v časoch, keď Spice girls valcovala hitparády, to tiež nemala vždy ružové. Ako je to aj v prípade ďalších úspešných ľudí, stretla sa s veľkým množstvom kritiky. Otriaslo to jej sebavedomím natoľko, že bojovala s anorexiou, podstúpila dokonca niekoľko plastických operácii a estetických zákrokov. V priebehu rokov musela riešiť viaceré ostré útoky médií súvisiace s údajnou neverou jej dlhoročného manžela i skepticizmom spojeným s jej kariérou.

A dnes…

Victoria je dnes navzdory všetkému silnou osobnosťou, ktorá sa naučila nájsť svoju vnútornú rovnováhu a dozrela do krásy. V súčasnosti sa viac prikláňa k prirodzenosti a mnoho zo svojich predchádzajúcich rozhodnutí v súvislosti s jej vzhľadom ľutuje. Je kritičkou prehnanej retuše. Obzvlášť, keď ide o jej osobu, keďže, ako sama hrdo priznáva, za svoj vek sa nehanbí. 

Prečítajte si tiež: Sú spolu 18 rokov a stále ako čerstvo zamilovaní: Daniela Peštová venovala Paľovi Haberovi to najkrajšie vyznanie

Napriek tomu, že má silné slovo v oblasti módy a jej vycibrený vkus a kolekcie žnú čoraz väčší úspech u svetových celebrít i módnych kritikov, zdrojom jej šťastia je pre ňu jej rodina, ktorej členovia nechýbajú na žiadnej prehliadke značky nesúcej jej meno. Vzájomná podpora a súdržnosť sú, zdá sa, v rodine Beckhamovcov na prvom mieste. Na konci dňa, sú predsa len rodina ako každá iná. Všetko najlepšie, Victoria! 

- Najčítanejšie -