5 vecí, ktorými okamžite zaujmete akéhokoľvek muža: Pozrite sa, čomu žiaden chlap neodolá

Viete, čím muža dokážete okamžite zaujať? Podarilo sa nám zistiť, čomu neodolá takmer žiaden chlap. Myslíme, že niektoré body vás milo prekvapia.

5 vecí, ktorými okamžite zaujmete akéhokoľvek muža

5 vecí, ktorými okamžite zaujmete akéhokoľvek muža

Zdroj: Profimedia

Aj keď by sa mohlo zdať, že jediné, čo si muži všímajú na ženách, sú super telo, dokonalá tvár a dekolt, nie je to úplne pravda. Pozrite sa, ktorými vecami, očaríte chlapa na prvý pohľad. A to dokonca aj vtedy, keď je zadaný. 

Neprehliadnite: Lenka urobila osudovú chybu: Kým jej priateľ ju chcel požiadať o ruku, celé to zmarila

1. Odvaha

Myslíte si, že žena by nikdy nemala pri záujme o muža urobiť prvý krok? Mýlite sa. Nežijeme už predsa v 18. storočí, keď to musel byť jedine muž, ktorý ako prvý oslovil ženu. Navyše aj chlapi potrebujú občas povzbudiť a uistiť sa v tom, že o nich máte záujem.  

2. Humor

Chlapi zbožňujú ženy, ktoré majú zmysel pre humor. Ak sa netvárite pri všetkom vážne, ale dokážete si urobiť aj strandu zo seba, je to pre opačné pohlavie neuveriteľne príťažlivé. Navyše humor je silnou stránkou osobnosti. 

3. Charizma

Je to niečo, čo sa nedá naučiť ani získať. Kúzlo osobnosti má každý z nás v sebe. Muži milujú ženy, ktoré vyžarujú pokoj, pohodu, šťastie a optimizmus.  Keď takáto žena vstúpi do miestonosti, okamžite rozdáva prirodzené úsmevy na všetky strany. A v jej prítomnosti sa každý cíti výborne. 

Čítajte tiež: Takto som zistila, že môj chlap stále myslí na bývalú: Prezradilo ho to, čo po mne neustále chcel

4. Apetít

Muži milujú ženy, ktoré nemajú problém objednať si v rešaturácii normálne jedlo. Hranie sa na to, že jete len šaláty, či rizotá radšej neskúšajte. Pokiaľ si s ním nemáte problém dopriať nejaký burger, hranolky, či krídielka, verte, že v jeho očiach stúpnete. Nehovoríme, že to má byť súčasťou vášho denného jedánička, avšak netvárte sa, že takéto jedlá sú niečo, čo by ste nikdy do úst nedali. 

5. Hlas

Aj keď to môže znieť zvláštne, je to tak. Hlas je jednou zo zásadných vecí, ktorými dokážete zaujať kohokoľvek. Čím ženskejšie tóny, tým príťažlivejšie. A verte, že muži to naozaj vnímajú. Oveľa viac ako si myslíte. V tomto prípade zohráva samozrejme svoju úlohu aj chémia a to, čo opačné pohlavie priťahuje.

Ktorý bod je podľa Vás, pre mužov najdôležitejší?

1. Odvaha
2
2. Humor
33
3. Charizma
87
4. Apetít
6
5. Hlas
11
Hlasovalo: 139

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba