Presunúť na hlavný obsah

Sú spolu 18 rokov a stále ako čerstvo zamilovaní: Daniela Peštová venovala Paľovi Haberovi to najkrajšie vyznanie

Zahraničné celebrity

V správnom čase na správnom mieste. Aj takto jednoducho by sa dal popísať začiatok jedného z najstabilnejších vzťahov časko-slovenského showbiznisu. Stretli sa v čase, keď obaja potrebovali do svojich životov vniesť novú iskru. Modelke Daniele Peštovej a spevákovi Pavlovi Haberovi sa ju podarilo pred rokmi nielen nájsť, ale aj udržať.

Spoločný príbeh úspešného páru sa začal písať v roku 2000. Daniela a Pavol sa zoznámili na modelingovej súťaži, ktorú spoločne moderovali. Vraj to bola láska na prvý pohľad! Spoločný vzťah overili nielen roky, ale i kilometre, keďže v čase ich zoznámenia žila Daniela v Amerike.

Neprehliadnite: Retuš im pomohla k dokonalým krivkám, realita je však iná: Toto sú prešľapy najslávnejšieho rodinného klanu

Roky pribúdajú, časy sa menia, čo sa však nezmenilo je stabilný vzťah medzi spevákom a modelkou. Obaja sa pravidelne delia so svojimi fanúšikmi o zábery z ich súkromného života, na ktorých pôsobia šťastne. Na sociálnych sieťach je možné nájsť veľké množstvo ich spoločných fotografií a my musíme uznať, že sú mimoriadne sympatickým párom. Hoci sa viackrát, a to i v súvislosti s nedávnym modelkinim sťahovaním do New Yorku, šepkalo o kríze v ich vzťahu, nič nenaznačuje tomu, že by mali byť tieto chýry pravdivé. 

Prečítajte si tiež: Je čas prehrabať šatník, túto kabelku tam možno ešte nájdete. Baguette bag je späť!

Pár tvoria už dlhé roky, no napriek tomu sa im podarilo udržať zamilovanosť zo začiatkov ich vzťahu. O tomto fakte svedčí aj nedávne sladké narodeninové želanie, v ktorom sa krásna modelka vyznala k tomu, že si nevie predstaviť človeka, s ktorým by svoj život prežila radšej. Takéto romantické vyznanie možno po toľkých rokoch skutočne závidieť! V prípade tejto dvojice sa čas akoby zastavil, jeho plynutie vidieť len na ich spoločných potomkoch. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus