Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Tanečnica s najsexi nohami Natália Glosíková: Prezradila nám, čo ju viedlo k veľkej životnej zmene

Slovenské celebrity

Sympatickú Natáliu Glosíkovú poznáme predovšetkým ako tanečnicu. Na tanec ani po rokoch nezanevrela a začína novú kapitolu svojho profesionálneho života.

Natália sa tancu venuje od svojich troch rokov. Jej meno si spájame nielen s mnohými víťazstvami na majstrovských úrovniach, ale aj s účasťou v tanečnej show, vďaka ktorej sa dostala do širšieho povedomia. Uznáva krásu štandardných tancov, no jej srdcu sú bližšie práve tie latinskoamerické, ktoré odrážajú jej temperament o čosi viac.

Prečítajte si aj: Dcéra Dary Rolins už oslávila 11. narodeniny: Speváčka si vo výchove zakladá na tejto dôležitej veci, ku ktorej ju vedie

Krásna tanečnica si uvedomuje náročnosť svojho povolania. Ako sama s úsmevom priznáva, už nemá dvadsať. A práve vek a túžba po “niečom vlastnom” ju priviedli k podnikaniu. „Už predtým som dlhé roky učila vo viacerých tanečených školách, ale už som chcela niečo svoje. Spojila som sa s viacerými ľuďmi a vytvorili sme krásne rodinné centrum, ktorého súčasťou je aj moje tanečné centrum,” vysvetľuje tanečnica Natália Glosíková.

FEMINITY TV: Tanečnica Natála Glosíková hovorí o svojej veľkej životnej zmene

Nové výzvy

Natália si stále zvyká na svoje nové pracovné úlohy. Tie už nezahŕňajú len drinu na parkete, ale aj mravenčiu prácu v kancelárii. „Tým, že som sa predtým venovala iba tancu, ísť do niečoho takého bola pre mňa veľká zmena. Už len byť v kancelárii a celé hodiny riešiť administratívu a ďalšie veci. Momentálne sa venujem hlavne propagácii centra,” uzatvára odhodlane Natália. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus