Presunúť na hlavný obsah

Ako sex zachránil naše manželstvo: 30-dňová výzva podľa slávnej Heidi Powell

Zahraničné celebrity

Každý vzťah sa skôr či neskôr dostane do fázy, kedy o neho treba zabojovať alebo to vzdať. Napriek tomu, že navonok pôsobili vždy ako ideálny pár, táto fáza neobišla ani fitness párik Powellovcov. Zachrániť ich vzťah im pomohla 30-dňová sexy výzva.

Chris a Heidi Powellovci, odborníci na premeny a moderátori televíznej show Extreme Weight Loss, ktorí sú známi aj u nás na Slovensku budia dojem, že rovnako tak, ako majú pod kontrolou svoje telá, majú pod kontrolou i svoje životy. V skutočnosti však kondiční tréneri Heidi a Chris zažívajú rovnaké životné ťažkosti ako všetci ostatní. Tie ich v minulosti dokonca dali dokopy.

Neprehliadnite: Je to oficiálne: Najmladšia miliardárka Kylie Jenner rozširuje svoje impérium. Do čoho sa púšťa?

Z priateľstva vznikla láska

V čase, keď sa pár zoznámil bola Heidi slobodná matka s poruchou príjmu potravy, kým Chris mal “na krku” dlh 200 000 dolárov. Napriek tomu, že načasovanie nebolo ideálne a ani jeden z nich nehľadal partnera, silné priateľstvo sa zmenilo na lásku. O rok a sedem mesiacov neskôr, si pár povedal svoje “áno”. Slávni manželia prezrádzajú, že ich svadba rozhodne nebola konvenčná. Zosobášili sme sa o 6:43 ráno v nákupnom centre v Portlande v Oregone. „Bolo to úžasné. Nebol tam nikto okrem Chrisa, mňa, mojich dvoch detí a oboch našich rodičov," zaspomínala si Heidi pre Yahoo Lifestyle. 

Vzostupy i pády

Heidi sa na svojom blogu zverila s bolestnou spomienkou na svoje manželstvo: „Asi pred rokom sme s Chrisom so zaslzenými červenými očami úplne bez reči sedeli na parkovisku kancelárie rozvodového advokáta. Roky tých istých hádok znova a znova, naše srdcia ochladli a predstava toho, že zostaname spolu sa zdala zdanlivo nemožná. Sedeli sme a pozerali na seba úplne v úžase z toho, čo sme mali urobiť.” Nespokojní manželia sa so svojimi problémami zverili blízkym priateľom. „Medzi spoločnou prácou, spoločnou výchovou detí a sledovaním toho, ako naše sny rástli, klesali a potom opäť rástli, zostávali pre mňa a Chrisa takmer nulové pocity lásky a romantiky,” popisuje na blogu Heidi. Rodinný priateľ Heidi a Chrisovi povedal o výzve, ktorá vrátila vášeň a pocit intimity do jeho manželstva. A v čom spočívala ta zázračná výzva? Bolo to jednoduché! Mať sex každý jeden deň. Počas 30 dní. 

Prečítajte si tiež:  Kľúč k bezchybným outfitom modelky Gigi Hadid: Udrel do očí aj vám?

Po 30 dňoch…

Heidi priznala, že splniť výzvu pre ňu bolo náročné, predovšetkým zo začiatku. Dnes ju však odporúča všetkým manželským párom, ktoré sa stretli s rovnakým odcudzením ako oni. Powellovcom totiž zachránila ich manželstvo. „Bol to sex, ktorý to urobil? Možno čiastočne. Ale to, čo si myslím, že nás skutočne zmenilo, bolo naše odhodlanie stráviť, čo i len 20 minút každý deň plným sústredením na seba. 30 dňová výzva možno bola založená na sexe, ale to, čo sme z toho získali, nemalo vôbec nič spoločné so sexom. 30 dňová výzva nám vrátila našu lásku a naše manželstvo,” uzatvára na blogu Heidi Powell.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus