Presunúť na hlavný obsah

Perfektné a vyrysované krivky ako Jennifer Aniston: V priebehu 14 dní ich môžete mať aj vy, prezradíme vám recept

Feminity

Aj keď má po 50-tke, vyzerá neuveriteľne. Jennifer Aniston je jasným dôkazom, že vek je len číslo a sexi môžete byť po celý život!

Sympatická herečka Jennifer Aniston je jasným dôkazom toho, že aj po 50-tke môžete mať figúru ako v 20-tke. Chce to len pravidelnosť, disciplínu a sebazaprenie. Viete, aké je tajomstvo jej skvelej postavičky? Nám sa to podarilo odhaliť.

Neprehliadnite: Rodina tejto krásnej mamičky je na zjedenie: Keď uvidíte jej fotografie, zostanete v nemom úžase

Toto je pre herečku alfou a omegou v starostlivosti o figúru

Na Jennifer je čarovné, že v súčasnosti váži rovnako ako keď začínala hrať v populárnom seriáli Priatelia. Vo forme sa udržiava už dlhé roky stále rovnakým spôsobom. A hoci sama tvrdí, že po 40-tke to už udržiavaním si skvelej figúry nie je najľahšie, dá sa to. Základom je zintenzívniť cvičenie a obmedziť príjem stravy. Hneď po prebudení, čo je o 5:00, vypije Jennifer teplú vodu, do ktorej vytlačí polku citróna. Potom si dá polhodinku kardia. O ôsmej vstáva len keď nepracuje. Následne si dá zdravé raňajky a venuje sa 40 minút meditácii. Očista mysle je podľa nej rovnako dôležitá ako detox tela. Tento svoj rituál praktizuje už 20 rokov a nedá na neho dopustiť. 

Vyrysované telo za 14 dní

Práve pohyb, ktorý herečka miluje je podľa nej nesmierne dôležitý pri udržiavaní sa v kondícii. Pre svoje telo nemôžete urobiť nič lepšie ako dopriať mu ho. Práve preto sa vždy po raňajkách a meditácii zverí herečka do rúk trénera. Cvičenie, ktoré začína behom, pokračuje posilňovacími aktivitami  a ukončuje jógou. Ide o veľmi intenzívny, no účinný tréning. Ak túžite mať vyrysované telo, toto by ste mali praktizovať aspoň štyrikrát do týždňa. Následne si herečka dáva pozor aj na to, čo si naservíruje na tanier. Zbožňuje toasty s avokádom, banánovo-malinový kokteil, či zeleninové polievky. 

Denný jedálniček podľa Jennifer Aniston

  • Raňajky: kaša z vločiek a mandľového mlieka
  • Obed: Zeleninový šalát s tuniakom a banán
  • Večera: Brokolica dusená na pare s vajíčkom

Herečka sa úplne vyhýba polotovarom, sladkým nápojom, sacharidy a kávu prijíma v obmedzenom množstve. Vie, že kľúčom k peknej figúre je zdravá, kvalitná strava a pohyb. 

Prečítajte si tiež: Svadobné účesy podľa kráľovskej rodiny: Ako sa menili plynúcimi rokmi?

Na túto jednu vec nedá dopustiť

Sympatická plavovláska uznáva predovšetkým rovnováhu. Úplne vo všetkom. V stravovaní, v cvičení, ako aj v celom svojom živote. Podľa nej je ideálne, ak jedálniček obsahuje 3 - 5 menších jedál počas dňa. Treba však dodržať podmienku, že sú zdravé a výživné. Ona sama si to, čo bude jesť, plánuje deň vopred. No a v neposledom rade nezabúda na to, že sa treba najesť v pokoji, pomaly a jedlo si vychutnať. Možno aj vďaka tomu vyzerá rovnako, ako v čase, keď začínala hereckú kariéru. 

- Najčítanejšie -