Presunúť na hlavný obsah

Najslávnejšia fitneska je mamou: Jej postava tesne po pôrode vyzerá neuveriteľne vďaka tejto tehotenskej aktivite

Zahraničné celebrity

Kayla Itsines je vo svete instagramu a fitness skutočnou inšpiráciou a menom, ktoré ste už určite aspoň raz počuli. Prednedávnom sa stala matkou a verte či nie, jej telo na to vôbec nevyzerá. Základom je podľa nej zostať aktívna aj v tehotenstve. Tu je malý návod pre ostatné budúce mamičky.

Pár týždňom po pôrode a kocky na bruchu? 

Kayla Itsines sa stala matkou len pred pár týždňami. Malú Arnu Leiu Pearce, ktorá má plnú hlavu čiernych vláskov má so svojím partnerom Tobim Pearcom. 

No pozornému oku neunikne ani vzhľad čerstvej mamičky Kayly. Pri pohľade na jej aktuálne fotografie na sociálnej sieti, kde je neustále v kontakte so svojimi fanúšikmi, máte pocit, ako keby ani nikdy nerodila. Všimli ste si tých ladných kriviek a kociek na bruchu? Nie každá mamička má toľké šťastie vyzerať po pôrode takto, čo poviete? 

Mohlo by vás zaujímať: Tehotenstvo Pippu Middleton zmenilo: Sestra vojvodkyne zaradila do svojej rutiny aj tento cvik vhodný pre bábätko

Svoju tehotenskú aktivitu zdieľala aj na isntagrame 

No v prípade Kayly, ktorá si na fitnese a zdravom životnom štýle vybudovala svoju oslnivú kariéru, to ani tak vecou šťastia nie je. Je to o tvrdej drine v posilňovni, sebazaprení, chuti a pevnej vôli. Počas celého tehotenstva zostala nielen aktívna, ale svoju aktivitu zdieľala aj na instagrame so svojimi fanúšikmi.

Znížila kardio cvičenie s vysokou intenzitou a zamerala sa na nízku 

Ako ju cituje magazín Womenshealth: „Počas prvých 16 týždňov som mala rannú nevoľnosť, bolo mi stále zle a cítila som sa naozaj unavená.“ Preto musela logicky zo svojho vysokého cvičebného tempa upustiť a prispôsobiť si to, aby bola v pohode aj ona aj dieťatko: „Zvýšila som množstvo kardio s nízkou intenzitou, ktoré som robila, a znížila som množstvo cvičenia s vysokou intenzitou.“ Výsledkom boli napríklad aj takéto pohyby...

Čítajte tiež: Kylie Jenner pár mesiacov po pôrode: Toto sa skrýva za jej rýchlym a účinným zhodením nadbytočných kíl

Zamerala sa aj na chôdzu, čerstvú stravu, cirkuláciu v tele 

Okrem tohto sa snažila celkom vypustiť z upravenej cvičebnej rutiny aj svoje brušné svaly kvôli bezpečnosti: „Počas tehotenstva som sa zamerala na chôdzu a ľahké cvičenie... pitie dostatočného množstva vody, masáže na cirkuláciu v tele, jedenie čerstvého ovocia a zeleniny a veľa odpočinku, spánku. Všetko sú to malé veci, aby som zostala aktívna a zdravá,“ povedala na svojom instagrame. 

Neprehliadnite: Celebrity, ktré nemali problém s postavou po pôrode: Inšpirujte sa telom Doutzen Kroes a radami Blake Lively

Dnes opäť v starých zdravých koľajách 

Samozrejme, že tesne pred pôrodom už jej cvičenie alebo výraznejšiu cvičebnú aktivitu  neschvaľoval ani lekár, a ako priznala aj na svojej sociálnej sieti, istý čas sa cvičeniu musela vyhnúť celkom. Predsa len jej malá dcérka a rodina sú vždy na prvom mieste. No dnes po pár týždňoch sa snaží nabehnúť opäť do starých zdravých koľají a vyzerá neskutočne. Je skutočnou inšpiráciou aj pre všetky ostatné budúce mamičky. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus