Presunúť na hlavný obsah

Tri top beauty tipy Pippy Middleton: Ak si ich osvojíte, získate alabastrovú pleť a sexi krivky

Zahraničné celebrity

Pippa Middleton očarila verejnosť ešte počas svadby svojej sestry Kate. A my máme pocit, že odvtedy sa vôbec nezmenila. Stále rovnako žiari. Čo je tajomstvom krásy sympatickej brunetky?

Krásna sestra vojvodkyne Kate, Pippa je stále rovnako očarujúca ako pred rokmi. Dokonca, odkedy sa stala mamou, môžeme konštatovať, že vyzerá ešte lepšie. Viete čo je za tým? Úplne jednoduché beauty triky, ktoré si môžete osvojiť aj vy. 

1. Stravovanie je alfou a omegou

Pippa Middleton je známa tým, že si veľmi potrpí na vyváženú a zdravú stravu. Vyhýba sa mliečnym produktom, sacharidom a mäsu. Potravina, ktoré je pre ňu v jedálničku kľúčová je jednoznačne avokádo. Dopraje si ho aspoň dvakrát počas dňa. Je totiž potravina plná vitaménov A, E, K, B6, C, vlákniny, kyseliny listovej, železa, fosforu a horčíka. Obsahuje zdravé tuky, omega 3 - mastné kyselin. Práve preto má výborné hydratačné a antioxidačné vlastnosti. Vyživuje pokožku skvele zvnútra, aj zvonka. Pippasi zneho dvakrát do týždňa okrem iného pripravuje aj masku na tvár. Eliminuje vrásky a dodáva lesk. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto musel podstúpiť lámač ženských sŕdc George Clooney, aby očaril krásnu Amal: Vďaka tomu im to už tri roky funguje 

2. Hydratácia pomocou olejov

Aj Pippa podľahla čaru a sile olejov v rámci starostlivosti o pleť. Nechala sa inšpirovať svojou mamou, ktorá na ne nadá dopustiť. Nedá dopustiť na ružový olej v bio kvalite, ktorý používa na tvár aj pokožku celého tela. Jeho veľkým benefitom je, že skutočn vyživuje hĺbkovo. Navyše ružový olej je známy svojimi antioxidačnými účinkami, pôsobí proti tvorbe vrások a zlepšuje a regeneruje stav pokožky. 

3. Malý pleťový zázrak

To čo je však jej najväčším tajomstvom a dopraje si ho každý večer aj ráno je nahrievanie pokožky tváre a celého tela. Používa teplý mokrý uterák namočený v harmančeku. Na tvár si ho len priloží a nechá pôsobiť, kým nevychladne. Čo sa týka tela, po sprchovaní si priloží práve zohriate uteráky na problematické partie, ľahne si pod deku a aspoň 20 minút relaxuje. Zlepšuje to chod lympatického systému a zmierňuje prejavy celulitídy. Tak čo vyskúšate Pippine beauty tipy?

Čítajte tiež: Amal Clooney vyzerá za každých okolností úžasne: Tieto tri veci stoja za tajomstvom krásy dvojnásobnej matky 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus