Presunúť na hlavný obsah

Herec Leonardo DiCaprio má novú lásku: Mladá modelka sa týmto odlišuje od jeho ex partneriek!

Zahraničné celebrity

Nová láska Leonarda DiCapria vám vyrazí dych! Pozrite si, aká kráska pomotala hlavu večne slobodnému Leovi.

Miláčik ženského publika a lámač ženských sŕdc Leonardo DiCaprio si opäť našiel novú lásku. Stále príťažlivý herec s iskrou v očiach si doteraz nenašiel vážnu známosť a neusadil sa. Jeho partnerkami sú čoraz mladšie modelky, ktoré sa na seba nápadne podobajú.Tento krát si však vybral za svoj nový objekt krásku, ktorá sa predsa len niečím líši od jej predchodkýň.

Prečítajte si aj: Do zoznamu DiCapriových mileniek pribudlo nové meno: Ktoré z jeho vzťahov patria medzi tie najdlhšie?

Sexi blondínky?

Ak viete niečo o histórii randenia známeho herca Leonarda DiCapria, pravdepodobne viete, že jeho ex partnerky boli výlučne mladé modelky s krásnymi tváričkami a blond hrivou. Jeho dlhý zoznam ex priateliek zahŕňa modelku Gisele Bundchen, Bar Refaeli či napríklad Ninu Agdal. Zdá sa, že herec má nový objekt a svoje obzory rozšíril o nečakanú zmenu.

Nová známosť

DiCaprio trávi čas posledné dni s 23-ročnou modelkou Lorenou Rae. Dych vyrážajúca kráska s dievčenskou tvárou a bezchybnou postavou sa odlišuje od svojich predchodkýň najmä farbou vlasov.

Príťažlivá brunetka

Na mušku si tento krát vybral sexi brunetku, čím prekvapil svoje okolie, keďže bol známy tým, že randí výlučne s blondínkami. Sexi Brunetka Lorena s nemeckými koreňmi je momentálne azda najšťastnejšou modelkou na svete. Veď, ktorá kráska by nechcela chodiť s charizmatickým a šarmantným Leonardom?

Začínajúca kariéra

Dá sa povedať, že Leonardo je akýmsi modelingovým expertom, ktorý objavuje mladé modelky a následne z nich urobí veľké hviezdy. Už v minulosti začal randiť s menej známymi modelkami, ktoré sa neskôr stali top modelkami. Ktovie, v čom tkvie táto jeho záľuba.

Inšpirujte sa: Hviezdne obsadenie: DiCapriov zoznam mileniek láme rekordy, okrem anjelskych modeliek v ňom figuruje aj známa Češka!

Sláva a úspech

Len 23- ročná kráska sa teda môže tešiť na sľubnú kariéru modelky. Niežeby na to nemala predpoklady, ale sláva jej nového priateľa jej k tomu dozaista pomôže. Možno jej vzťah s charizmatickým hercom nakoniec pomôže dostať sa medzi Victoria´s Secret anjelikov, ako to už býva zvykom.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus