Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Meghan Markle PRED a PO: Takto sa zmenil jej štýl, odkedy je súčasťou kráľovskej rodiny

Zahraničné celebrity

Je z nej nová žena. Odkedy je Meghan Markle súčasťou kráľovskej rodiny, zásadne sa zmenil jej štýl obliekania. V ktorom životnom období, vyzerala podľa vás lepšie?

Nový muž, postavenie, zásnuby, svadba, tehotenstvo a úloha mamy. To všetko nepochybne ovplyvnilo módny vkus, dnes už vojvodkyne zo Sussexu. Jedno jej však treba nechať. Vždy vyzerala skvele, len tak ako sa menil jej pohľad na život, menil sa aj jej štýl. 

Vzorom zostáva verná, mení štýl

Meghan veľmi dobre vie, čo jej pristane a čo nie. Rovnako ako miluje lodičkový výstrih a vysoké podpätky, nedá dopustiť na pásiky. V podstate v akejkoľvek podobe. Avšak modely, v ktorých sa objavuje, odkedy je manželkou princa Harryho, sú oveľa sofistikovanejšie. 

Neprehliadnite: Koniec všetkým komplexom: Tieto slávne ženy sa cítia v plavkách dobre, aj keď nemajú tip-top miery

Nesmrteľná klasika po novom

Vieme, čierna je jednoducho klasika. A človek ňou v podstate nič nepokazí. Avšak ako členka kráľovskej rodiny, si už Meghan musí dávať pozor aj na samotnú dĺžku šiat. Tú udáva protokol. Treba  však uznať, že zo sympatickej brunetky sa stala dáma, s veľkou dávkou grácie. A nielen Briti ju milujú. 

Farba, ktorá je jej najobľúbenejšia neodmysliteľnou súčasťou šatníka

Práve kráľovská modrá patrí roky, medzi Meghanine najobľúbenejšie farby. Veľmi často ju v tomto odtieni vídať. Hoci aj teraz sa u nej v šatníku objavujú rafinované detaily, už to nie je také okázalé ako kedysi. Myslíme si však, že tento štýl jej mimoriadne pristane. 

Prečítajte si tiež: Dovolenkové miesto kráľovskej rodiny: V tomto kraji platia prísne pravidlá, ktoré musia dodržiavať aj William a Kate

Zmena, s ktorou musela rátať

Meghan v minulosti milovala kombináciu nežných šiat so street stylom. Tomuto však musela dať skutočne zbohom. Práve v móde bolo kľúčové, aby si osvojila aj striktné pravidlá, ktoré s titulom vojvodkyňe súvisia. No treba uzanť, že krásna brunetka má naozaj výborný vkus a vyzerá božsky. Na tom sa nič nemení. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus