Presunúť na hlavný obsah

Tomu sa hovorí láska: Takéto rozkošné gesto adresoval princ Louis bratrancovi Archiemu

Zahraničné celebrity

Dvaja najmladší členovia kráľovskej rodiny si opäť raz získali srdcia celého sveta rozkošným momentom počas posledného rodinného stretnutia.

Princ Louis je pýchou svojich rodičov, no evidentne im dáva zabrať. Kým sa jeho starší súrodenci princ George a princezná Charlotte veselo hrali na trávniku, vojvodkyňa z Cambridge mala čo robiť, aby malého princa v Billingbear Polo Club v Berkshire ustrážila. Princ Louis totiž neobsedí, a tak mu jeho mama Kate Midldleton bola celý čas pozorne v pätách. V spomínanom klube sa konal charitatívny zápas póla, ktorého sa zúčastnili aj kráľovskí bratia - princ William a princ Harry, ktorých prišli povzbudiť ich manželky spolu s kráľovskými ratolesťami. 

Neprehliadnite: Outfity z Wimbledonu 2019: Tenisový sviatok so sebou priniesol boj o ten najlepší outfit, ktorá celebrita ho získala?

Rodinný výlet pre kráľovské deti

Fanúšikom kráľovskej rodiny sa teda naskytla vzácna príležitosť, počas ktorej mohli vidieť rodinu v uvoľnenej atmosfére bez zbytočných formalít. Tento zážitok bol umocený aj faktom, že prvé verejné vystúpenie od oficiálneho predstavenia verejnosti absolvoval v náručí svojej mamy Meghan Markle aj najmladší člen rodiny Archie. Vojvodkyňa svojou účasťou na charitatívnej akcii išla opäť “s kožou na trh”, keď sa opäť raz stala terčom kritiky. Tentokrát nie pre porušenie dress codu, ako to bolo v prípade jej účasti na Wimbledone, keď sa rozhodla podporiť svoju kamarátku, americkú tenistku Serenu Williams, ale pre spôsob, akým držala svojho syna. Podobnou situáciou si v minulosti prešla aj samotná Kate Middleton.

Napriek tomu, že sa opakovane hovorí o napätí, ktoré údajne panuje medzi vojvodkyňami Kate a Meghan, počas ich spoločného vystúpenia ho cítiť nebolo. Zdá sa, že materské povinnosti kráľovské švagriné zblížili. Nasvedčujú tomu aj úsmevy, ktoré si počas zápasu svojich manželov, ktorí v hre stáli proti sebe, dámy vymieňali. Úsmevná situácia nastala aj medzi princom Luisom a jeho mladším bratrancom Archiem. 

Prečítajte si tiež: Kráľovná outfitov Meghan Markle prestrelila: Týmto detailom si vyslúžila vlnu kritiky

Sladký moment

Zdá sa, že najmladší syn Williama a Kate zbožňuje svojho malého bratranca Archieho. Louis svoju lásku ku kráľovskému bábätku vyjadril sebe vlastným, roztomilým spôsobom, keď mu vzduchom poslal sladký bozk. Päťnásťmesačný Louis mal na očiach okuliare svojej mamy a so šibalským výrazom adresoval bozk bratrancovi v náručí svojej tety Meghan. Zdá sa, že údajný spor je medzi dvojicami zažehnaný a kráľovských detí sa to v žiadnom ohľade netýka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Harper's BAZAAR HK (@harpersbazaarhk),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus