Presunúť na hlavný obsah

Outfity z Wimbledonu 2019: Tenisový sviatok so sebou priniesol boj o ten najlepší outfit, ktorá celebrita ho získala?

Zahraničné celebrity

Dejiskom majstrovských zápasov neboli len kurty. O trofej najlepšie oblečeného priaznivca bieleho športu zo svojich miest v hľadisku bojovali mnohé známe tváre.

Ústrednou témou Wimbledonu je samozrejme tenis. Toto športové podujatie však už dávno nie je len o športe. Účasť na tomto najstaršom tenisovom turnaji je doslova otázkou spoločenskej prestíže. Obzvlášť, ak sa jedná o finále. Ako súťažiaci súťažia o svoju majstrovskú trofej, účastníci sa snažia zostať nepovšimnutí aspoň svojim zovňajškom. V minulosti so sebou návšteva Wimbledonu bezpochyby niesla dodržiavanie striktných pravidiel, ktorých dodržiavanie nebolo výsadou, skôr povinnosťou. Dnes je však iná doba a aj v tomto prípade musíme skonštatovať, že “časy sa menia” a nová generácia mení pravidlá.

Sienna Miller

Wimbledon pre dámy kedysi predpisoval šaty. Ak by sa herečka Sienna Miller rozhodla rešpektovať toto zaužívané pravidlo, nemali by sme ju možnosť vidieť v béžovom ľanovom kostýme od Ralpha Laurena, ktorý vyhrával na plnej čiare. Kostým vhodne doplnila ramienkovými šľapkami, ktoré sú aktuálne veľmi trendy a dokázala tak, že jej doménou nie je len móda s bohémskymi sklonmi.

Brooklyn Beckham a Hana Cross

Najstarší syn Beckhamovcov Brooklyn a jeho priateľka, modelka Hana Cross sa na finále Wimbledonu farebne zladili do odtieňov béžovej. Brooklyn v sebe v trojdielnom obleku, hnedej kravate a hnedých brogues Angličana rozhodne nezaprie. Hana jednoduchú kombináciu tielka a shortiek ozvláštnila béžovou bundou so strapcami a letnými slamenými wedges, ktoré outfitu dodali nápad.

Neprehliadnite: Kráľovná outfitov Meghan Markle prestrelila: Týmto detailom si vyslúžila vlnu kritiky

Pippa Middleton

Sestra vojvodkyne Kate Middleton, Pippa tiež patrila k tým, ktorí si nenchali ujsť veľké finále prestížneho tenisového turnaja. Na tom sa objavila v romantických kvetinových šatách ružovej farby, ktorá je aktuálne veľmi módnou. Pippa pôsobila sviežo a je bezpochyby živým dôkazom toho, že elegancia a moderný štýl dokážu kráčať ruka v ruke. 

Kate Middleton

Finále Wimbledonu medzi Rogerom Federerom a Novakom Djokovičom neušlo ani vojvodkyni Kate. Napriek tomu, že tenis je pre Kate veľkou záľubou, jej účasť na turnaji sa nespájala len s láskou k tenisu, ale aj s jej kráľovskými povinnosťami - Kate Middleton bola totiž patrónkou turnaja. Víťaz si prevzal trofej z rúk vojvodkyne, ktorá si na túto príležitosť vybrala elegantný model šiat s áčkovou sukňou vo farbe baby blue, ktorý jej rozhodne pridával na kráse.

Kendall Jenner

Na tenisovom turnaji sa objavila aj modelka Kendall Jenner. Na zápas vyrazila v značne ležérnom outfite z dielne Polo Ralph Lauren. Kombinácia košele v pánskom štýle a mini šortiek pôsobila nenútene a bola opäť raz vyjadrením starého známeho, že v jednoduchosti je krása.  

Prečítajte si tiež:  Herečka Jessica Biel je v závideniahodnej forme: Týmto intenzívnym cvikom si vyformovala dokonalé nohy a zadok

Benedict Cumberbatch a Sophie Hunter

Anglický tenisový turnaj si nemohol nechaj ujsť ani rodený Angličan herec Benedict Cumberbatch, ktorý na finále dorazil so svojou manželkou a divadelnou režisérkou Sophiou Hunter. Kým herec uprednostnil postoj elegána v obleku svetlomodrej farby, jeho manželka bola o čosi menej formálna, keď sa po jeho boku objavila vo svetloružovom tope bez rukávov s kvetinovou potlačou, ktorú mala aj na voľných nohaviciach.

Charlize Theron

Dámske nohavicové kostýmy doslova ovládli celý módny svet a nenájde sa snáď príležitosť, na ktorú by sa tieto rovnošaty silných žien nehodili. Herečka Charlize Theron v ňom absolvovala aj Wimbledon a zapadla dokonale. Jej looku nie je, čo vytknúť! Krátky chic účes je pomyselnou čerešničkou na torte. 

Ktorý outfit vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 729 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus