Presunúť na hlavný obsah

Kráľovná outfitov Meghan Markle prestrelila: Týmto detailom si vyslúžila vlnu kritiky

Zahraničné celebrity

Aj majster tesár sa utne. Ktorým detailom si módna ikona Meghan Markle vyslúžila vlnu kritiky smerujúcu k jej outfitu?

Tenisový turnaj Wimbeldon rozhodne predstavovať netreba. Najstarší a najprestížnejší turnaj sa koná každoročne v londýnskej časti Wimbledon. Pýšiť sa môže nielen špičkami na tenisovom kurte, no i v hľadisku. Wimbledon totiž nie je len športovou udalosťou, ale aj spoločenskou, ktorú si nenechávajú ujsť celebrity ani členovia kráľovskej rodiny. Tento rok opäť nechýbala vojvodkyňa zo Sussexu, ktorej návšteva však so sebou niesla určitú dohru.

Neprehliadnite: Herečka Jessica Biel je v závideniahodnej forme: Týmto intenzívnym cvikom si vyformovala dokonalé nohy a zadok

Kamarátka a fanúšik v jednom

Blízke priateľstvo medzi Meghan Markle a americkou tenistkou Serenou Williams nie je tajomstvom. Napriek tomu, že je Meghan technicky na materskej dovolenke a dáva si od všetkých kráľovských povinností prestávku, zápas svojej kamarátky si nemohla nechať ujsť a uskutočnila neohlásenú návštevu tenisového turnaja vo Wimbledone, ktorého patrónkou je jej švagriná Kate Middleton. Meghan prišla fandiť v neformálnom, ležérnom outfite. Vojvodkyňa mala na sebe čierny jednoduchý top, biele sako s jemným pásikavým vzorom a džínsy. Outfit doplnila personalizovaným náhrdelníkom s príveskom s písmenom A (A ako Archie) a štýlovým Panama klobúkom, ktorý jej však veľa anonymity nezabezpečil.

“Kameň úrazu”

Práve spomínané džínsy boli kameňom úrazu. Podľa britskej publikácie The Times niekoľko zdrojov nepovažovalo outfit novopečenej mamičky za príliš najvhodnejší. Meghan plánovala prísť podporiť kamarátku anonymne, no práve pre neformálnosť jej outfitu ju nemohli usadiť v kráľovskej lóži. Vlna kritiky sa však zdvihla i po tom, čo sa v džínsoch objavila v tzv. “members area”, kde tiež platia striktné pravidlá obliekania. V tejto sekcii totiž platí dress code, v rámci ktorého by mali mať dámy na sebe šaty či nohavicový kostým, rozhodne nie však rifle.

Prečítajte si tiež: Princezná Diana nosila kúsky, ktoré sa opäť vracajú do módy: Všimnite si na nej outfity, ktoré sú dnes IN

Vyjadrenie klubu

Klub All England Club poskytol pre The Times vyjadrenie k “afére džínsy”: „Akýkoľvek náznak toho, že návšteva vojvodkyne bola niečím iným než privilégiom klubu, nie je kategoricky názorom klubu, vojvodkyňa je vždy na návšteve majstrovstiev vítaná.” Rifle alebo nie, Meghan Markle vyzerala skutočne výborne a to, že chcela povzbudiť svoju kamarátku a nerušene si užiť tenisový zápas jej skutočne vyčítať nemožno. Čo poviete?!

Sklamala vás Meghan Markle svojim outfitom?

spolu hlasovalo 582 ľudí

Áno
204
Nie
378