Presunúť na hlavný obsah

Rivalita či umelo vytvorené kauzy? To, čo sa dnes hovorí o Kate a Meghan, tvrdili aj o Diane a jej švagrinej Fergie

Zahraničné celebrity

To, že vojvodkyňa Meghan Markle a jej švagriná Kate Middleton si nevedia prísť na meno, je hádam témou číslo jeden v bulvárnych denníkoch. No podobné príbehy sa kedysi písali aj o princeznej Diane a jej švagrinej, vojvodkyni Sarah Ferguson. Aká je teda pravda?

Všetko čo sa týka kráľovskej rodiny, ľudí mimoriadne zaujíma. A predovšetkým vzťahy medzi jej jednotlivými členmi. Ak sú náhodou napäté, o to viac. Skutočne sa Kate a Meghan nemusia, alebo to len zvyšuje čítannosť denníkov?

Neprehliadnite: Kráľovská rodina žije tradíciami a symbolmi: Aký špeciálny význam sa skrýva za kráľovninou obľúbenou brošňou?

Tajomstvo údajnej nevraživosti

Rovnako ako sa dnes neustále prepiera vzťah medzi vojvodkyňami a manželkami synov princeznej Diany, tak to bolo aj v rámci jej vzťahu so Sarah Fergason. A niet sa čomu diviť. To čo spája tieto šytri ženy dodnes je jednoznačné. Mladé, krásne, úspešné, sebavedomé a s vlastným názorom. Pre médiá ideálna téma na čítanosť. Mediálna bublina okolo Diany a Sarah, ktorú prezývali Fergie bola v istom čase neúnosná. Všade sa hovorilo o tom, ako sa nemusia, že sú veľké rivalky, nezhoducjú sa v názoroch na výchovu detí, či postojoch voči palácu. Avšak nevraživosť medzi nimi bola naozaj len umelo vykonštruovaná. 

Hoci Dianu a Fergie neustále porovnávali, riešili ich outfity, vzhľad, podobnosti a rozdiely, nikdy si nerobili naschávali a nežiarlili na seba, ako sa to snažil bulvár prezentovať. Práva naopak. Diana a Sarah spolu vychádzali skvele. Dobre si rozumeli a aj po tom, čo sa jedna aj druhá rozviedli zostali skvelými priateľkami. 

Prečítajte si tiež: Tento rok bude poriadne horúco: Najsexi plavkové trendy podľa celebritných krások

Mediálna bublina alebo fakt? 

No a rovnako sa dnes neustále analyzuje vzťah medzi Meghan Markle a Kate Middleton. Hoci je na prvý pohľad vidieť, že tieto dve krásky majú rozdielne povahy a zrejme aj pohľad na život, nikdy jedna na druhú nič zlé nepovedala. Nemusia byť najlepšími priateľkami, ale dokážu spolu vychádzať. Dokonca vraj Kate dávala Meghan pred pôrodom nejaké rady a pomáhala jej zvládať toto náročné obdobie.

Neprehliadnite: Lásky Bradleyho Coopera a Iriny Shayk je koniec: Lámač ženských sŕdc a zlomové momenty v ich vzťahu

Obe členky kráľovskej rodiny sa dokážu správať ako dámy a protokol ich jednoducho nepustí. Na verejnosti vždy vyzerajú dobre a žiaden konflikt medzi nimi nebadať. Viete ako to býva, nie vždy súhlasíte s tým, čo si ten druhý myslí, no ešte to neznamená, že ho nemôžete vystáť. Nuž čo dodať, ono to s tou vzájomnou nevraživosťou zrejme nebude až také horúce, nemyslíte? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus