Presunúť na hlavný obsah

Lásky Bradleyho Coopera a Iriny Shayk je koniec: Lámač ženských sŕdc a zlomové momenty v ich vzťahu

Zahraničné celebrity

Ďalšiemu hollywoodskemu páru odzvonilo. Bradley Cooper a Irina Shayk tvorili jeden z najsympatickejších párov showbiznisu vyše 4 roky. Dnes po rozchode riešia predovšetkým opatrovníctvo svojej dcéry.

Bradley Cooper a Irina Shayk nepatrili len k tým najatraktívnejším párom, no aj k tým, ktoré si svoje súkromie mimoriadne strážili. O problémoch v ich vzťahu sa však šepkalo už dlhšiu dobu. Napriek tomu, že sme navonok šťastnú dvojicu videli bok po boku pri všetkých aktivitách spojených s megaúspešným filmom Zrodila sa hviezda, koncom minulého týždňa informoval People o ich rozchode. Modelka sa už údajne zo spoločného hniezdočka v štvrti Pacific Palisades v Los Angeles odsťahovala a dvojica začína novú etapu svojho “single” života.

Marec 2015

Bradely Cooper a jeho priateľka Suki Waterhouse sa po dvoch rokoch randenia rozchádzajú. V tom istom mesiaci sa rozchádzajú i Irina Shayk a futbalová hviezda Cristiano Ronaldo, ktorí potvrdili svoj rozchod po piatich rokoch.

Apríl 2015

Cooper a Shayk sa zúčastňujú hry Finding Neverland. Page six informuje, že sa už určitú dobu poznajú a stretli sa prostredníctvom vzájomných priateľov. Vzťah je údajne "priateľský".

Máj 2015

Vzťah Bradelyho a Iriny sa stáva viac než priateľský. Pár, ktorý sa zúčastnil Met Gala (stále) oddelene, sa údajne stretáva na afterpárty u Rihanny, kde podľa zdrojov pôsobia viac než priateľsky

August 2015

Pár si užíva krásnu dovolenku na pobreží Amalfi. Vzťah sa vyvíja pomerne rýchlo.

Neprehliadnite: Tento rok bude poriadne horúco: Najsexi plavkové trendy podľa celebritných krások

September 2015

Po spoločnej dovolenke, Us Weekly informuje o ich výlete do Atlantic City, kde Irina Shayk údajne  spoznáva Cooperovu mamu Gloriu.

Marec 2016

Irina Shayk a Bradley Cooper zažívajú svoj oficiálny debut na červenom koberci počas Paris Fashion Week.

Júl 2016

Ops! Bradley Cooper a Irina Shayk boli na Wimbledone pristihnutí pri hádke. Video, ako si Irina utiera slzy z očí, kým Bradley Cooper len nečinne pozerá sa stalo virálnym. Dôvodom hádky nemala byť senná nádcha, ktorá bola “oficiálnym” vysvetlením sĺz v očiach modelky, ale to, že sa Bradley Cooper obzeral po inej.

November 2016

Modelka sa objavuje na Victoria's Secret Fashion Show. Výberom outfitu maskuje tehotenské bruško.

December 2016

Tehotná modelka Irina Shayk svojim masívnym diamantovým prsteňom rozpútala špekulácie o zásnubách.

Marec 2017

Pár privítal na svete ich dcéru, ktorá dostáva meno Lea De Seine.

Máj 2018

Dvojica sa držiac za ruky objavuje na Met Gala. Modelka doslova ohromila v zlatých šatách z módneho domu Versace. Herec mal na sebe smoking od Toma Forda.

August 2018

Shayk, Cooper a ich dcéra vystúpili na filmovom festivale v Benátkach na premiére filmu Zrodila sa hviezda, ktorý je zároveň jeho režisérskym debutom.

Október 2018

Pár nezažíva šťastné obdobie Page Six nazýva ich vzťah “biedny”. Do konfliktu sa dostáva Cooperova túžba po "spiritualite" a Irinina túžba po spoločenskom živote.

Január 2019

Po týždňoch strávených so svojou rodinou sa Bradley Cooper s Irininou po svojom boku objavuje na Golden Globes.

Prečítajte si tiež: Koniec éry u Victoria's Secret: Aký je skutočný dôvod zrušenia ikonických sexy módnych prehliadok?

Február 2019

Intímne vystúpenie Bradleyho Coopera a Lady Gaga s hitom Shallow na Oscaroch spôsobuje pochybnosti o tom, či sa romantika z filmového plátna nepreniesla i do skutočného života. Irina Shayk sa vraj klebetami nezaťažuje a vie, že sú len “umelci". Potlačiť klebety sa pokúsila i Lady Gaga. Áno, ľudia videli lásku a hádajte čo? To je to, čo sme chceli, aby ste videli," povedal Gaga Jimmymu Kimmel Live!

Apríl 2019

People tvrdí, že Bradley Cooper sa so speváčkou Lady Gaga nestretáva, zameriava sa predovšetkým na svoju rodinu, s ktorou trávi svoj voľný čas. Od skončenia sezóny trávi Bradley každý deň so svojou rodinou. Bradley a Irina podnikajú s Leou spoločné aktivity. Niekedy sa len prechádzajú na pláži. Bradley a Irina vyzerajú skvelo," uviedol nemenovaný zdroj pre People.

Jún 2019

Klebety o konci vzťahu Iriny Shayk a Bradleyho Coopera sa ukazujú ako pravdivé. Dvojica 6. júna potvrdila svoj rozchod a modelka odchádza.

- Najčítanejšie -