Presunúť na hlavný obsah

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio zatienili dámy a spôsobili ošiaľ: Hollywoodskych fešákov spája táto jedna vec

Zahraničné celebrity

Nová hollywoodska “bromance” je na svete. Obľúbených hercov Brada Pitta a Leonarda DiCapria nespojil len nový film, ale aj prekvapivý fakt, ktorým títo páni poriadne prekvapili.

Na uplynulol 72. ročníku filmového festivalu v Cannes mal premiéru nový Tarantinov film “Once Upon a Time ... in Hollywood”, pri ktorého natáčaní sa filmovom pľaci stretli dve obrovské mužské filmové hviezdy, ktoré netreba nikomu predstavovať. 

Neprehliadnite: Toto ste na červenom koberci v Cannes 2019 nevideli: Ako vyzerajú celebrity v civile na ulici a čo si obliekli?

Vtedy v Hollywoode

Tarantinova snímka vás prenesie do zlatého veku Hollywoodu, konkrétne do roku 1969. Dvaja začínajúci herci sa neúspešne pokúšajú budovať svoju kariéru v čase, kedy americký zločinec Charles Manson zabil slávnu herečku a manželku Romana Polanského Sharon Tate. Pre autentickejšie stvárnenie svojich postáv sa museli Leonardo DiCaprio a Brad Pitt myšlienkami vrátiť do svojich vzdialených spomienok. Leonardo DiCaprio vysvetľuje prekvapujúcu paralelu s ich filmovými postavami: „Aj Brad Pitt, aj ja sme boli niekedy outsideri. Len sme mali šťastie.”

Najlepší z najlepších

55-ročný Brad Pitt počas tlačovej konferencie k spomínanému filmu nehovoril len o tom, ako prebiehalo samotné natáčanie, no aj o tom, aké bolo pracovať po boku jeho 44-ročného hereckého kolegu. „Veľa som sa s ním nasmial,” povedal Pitt novinárom cez The Playlist. „Je to tom, že viete, že počas scény máte po svojom boku to najlepšie z toho najlepšieho. Je to veľká úľava.” DiCaprio na tlačovej konferencii na margo spolupráce dodal: „Pracovať s Bradom bolo neuveriteľne jednoduché a myslím si, že sme filmom o našom priemysle vytvorili skvelé filmové puto.“ 

Prečítajte si tiež: Svetové krásky z Cannes: Eva Longoria popiera zákony prírody, Bella Hadid v ohnivej červenej srší sexepílom

Prvýkrát, no nie naposledy

Títo dvaja fešáci spôsobili vo francúzskom Cannes hotový ošiaľ, keď pred novinárov predstúpili v objatí a spoločne na červenom koberci pózovali. Keďže si jeden druhého nevedeli vynachváliť, je možné, že túto dvojicu spolu na fimovom plátne neuvidíme poslednýkrát.

Ktorý je ten váš obľúbenec?

spolu hlasovalo 398 ľudí

Brad Pitt
232

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe