Presunúť na hlavný obsah

Tento rok bude poriadne horúco: Najsexi plavkové trendy podľa celebritných krások

Zahraničné celebrity

Ak ste na tom ako my, pravdepodobne už odpočítavate dni do začiatku leta. Pozrite si plážovú inšpiráciu, ktorú prinášajú tie “najhorúcejšie” celebrity.

Odvážna ako Emily Ratajkowski

Uznávame, toto je skutočne model, ktorý si zrejme môžu dovoliť len celebrity. A aj to nie všetky. Emily Ratajkowski má však dokonalú figúru a sebavedomia na rozdávanie. Inšpirovať sa môžete (možno nie úplne v tejto extrémnej forme) vysokým vykrojením spodného dielu plaviek, ktorý je sexi a aktuálne trendy.

Čistá ako Sofia Richie 

Dcéra speváka Lionela Richieho modelka Sofia Richie si vybrala jeden z aktuálne najviac chic modelov bikín, a to predovšetkým s ohľadom na ich farbu. Biela farba navyše krásne zvýrazní vaše novonadobudnuté opálenie.

Neprehliadnite: Koniec éry u Victoria's Secret: Aký je skutočný dôvod zrušenia ikonických sexy módnych prehliadok?

Žiarivá ako Emma Roberts

Neón je v súčasnosti jeden z najvýraznejších trendov. Koniec-koncov niet sa čomu čudovať! Herečka Emma Roberts si na pláž vybrala bikini ružovej farby v neónovom odtieni, ku ktorým doladila i slnečné okuliare. Doslova žiari!

Sladká ako Hailey Baldwin

Ďalším silným trendom tejto sezóny, ktorý navyše lichotí bronzovej pokožke je pastel. Jednodielne plavky alebo tzv. monkini sú momentálne veľmi obľúbené a viackrát sa v nich objavila i samotná modelka Hailey Baldwin. Viac už totiž neplatí, že sú určené len pre staršie ročníky.

Prečítajte si tiež: Princezná Diana mnohým poriadne pomotala hlavu: Ktorý z týchto dvoch mužov je skutočne otcom princa Harryho?

100% trendy ako Jasmine Tokes

No a toto bude absolútny hit leta 2019! Ak ste si ešte nestihli zadovážiť svoje leopardie plavky, urobte tak čím skôr. Či si už vyberiete bikni ako modelka Jasmine Tokes či monokini, úspech bude zaručený!

S vysokým pásom ako Kourtney Kardashian 

To, čo bolo niekedy považované za faux pas je dnes obľúbená plavková variácia. Spodný diel plaviek s vysokým pásom si okrem Kourtney Kardashian obľúbili i mnohé z nás. Že nemáte dokonale vyrysované brucho? Nevadí! Tento model problematické bruško schová.

- Najčítanejšie -