Presunúť na hlavný obsah

Štíhlejšia vďaka tejto trojkombinácii: Slávna internetová mamička nedá po pôrode dopustiť na tento zázrak

Zahraničné celebrity

Táto žena má úplne bezchybnú postavičku. Aj napriek tomu, že je už mamou. A má na to aj jeden trik. Zázračný nápoj, ktorý jej pomáha udrživať sa vo forme už roky.

Očarujúca modelka  Mathilde Goehler vždy vyzerala dobre. No aj po pôrode dcérky sa dostala expresne rýchlo do formy. Čo sa týka starostlivosti o svoje telo, nerobí totiž kompromisy. 

Prečítajte si tiež: Tento rok bude poriadne horúco: Najsexi plavkové trendy podľa celebritných krások

Starostlivosť na prvom mieste

Je si plne vedomá toho, že jej telo ju živí a veľmi zodpovedne k danému faktu pristupuje. Ak si však myslíte, že ide o nejakú povrchnú krásku, ktorá povýšila kariéru nad dieťa, mýlite sa. Krásna Mathilde všetko zvláda popri starostlivosti o svoje rozkošné dievčatko. Všetko robia spolu, varia, stolujú, hrajú sa a aj cvičia. Na svojom jedálničku si Mathilde dáva obzvlášť záležať. Nielen však na jeho skladbe, ale z každého jedla si robí malý rituál. Tvrdí, že najpodstatnejšie je dopriať si počas jedla pokoj a naozaj si ho vychutnať. Rovnako pristupuje aj k otázke pohybu. Okrem behu a prechádzok s dcérkou, nedá dopustiť na večerné ”brušáky” a plávanie. No a ešte využíva jeden trik. Nápoj, ktorý si popraje každý deň a pomáha jej spaľovať kalórie rýchlejšie. 

Zázračný nápoj, ktorý naštartuje metabolizmus

Mathilde nedá dopustiť na trojkombináciu potravín, ktorými začína aj končí deň. Je to nápoj zo zázvoru, kurkumy a citróna. Práve tieto tri potraviny sú pre spaľovanie tukov a chudnutí totiž kľúčové. Navyše, zlepšujú trávenie, májú protizápalové účinky a pôsobia antibakteriálne. No a veľkým benefitom a prínosom pre telo je aj fakt, že znižujú hladinu cukru v krvi, takže pocit sýtosti prevláda oveľa dlhšie a  následne sa vám výrazne znižuje chuť do jedla.

Neprehliadnite: Lásky Bradleyho Coopera a Iriny Shayk je koniec: Lámač ženských sŕdc a zlomové momenty v ich vzťahu

Čo budete potrebovať

  • 1 lyžičku čerstvého koreňa kurkumy
  • šťavu citróna
  • 1 lyžičku čerstvo nastrúhaného zázvoru

Vodu zohrejte na 50 stupňov, pridajte do nej kurkumu, zázvor a varte približne 8 minút. Následne preceďte, pridajte citrón. Ak je to pre vás horké, pridajte pol lyžičky medu na ochutenie. Vyskúšate nápoj, ktorý Mathilde zbožňuje aj vy? Nás veru presvedčila.

Vyskúšate tento nápoj aj vy?

spolu hlasovalo 174 ľudí

Áno
65
Nie
109

- Najčítanejšie -